Pavel Čermák

Pro zobrazení minulých sezón musíte být přihlášení.

2026-2027

SFK Dukovany 2001

PoziceObránce
Průměrná známka7.9

Zápasy v sezóně 2026-2027

Vysočina | 1.A třída sk. B

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
900 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 3 (ø 0,30) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
09.08. 16:30 Dukovany - Rokytnice 2:1 (2:1) 90 0 0 0 ano
15.08. 16:30 Náměšť - Dukovany 2:3 (1:1) 90 0 1 0 ano
23.08. 16:30 Dukovany - Měřín 1:6 (1:1) 90 0 0 0 ano
30.08. 16:30 Herálec - Dukovany 3:0 (0:0) 90 0 0 0 ano
04.09. 17:30 Dukovany - Vel. Bíteš B 1:2 (1:1) 90 0 1 0 ano
13.09. 16:00 Bory - Dukovany 1:1 (0:0) 90 0 0 0 ano
20.09. 15:30 Dukovany - Nedvědice 4:1 (2:1) 90 0 0 0 ano
27.09. 15:00 HFK Třebíč - Dukovany 3:1 (1:1) 90 0 1 0 ano
03.10. 14:00 Dukovany - Vel. Meziříčí B 4:1 (1:1) 90 0 0 0 ano
11.10. 10:30 Sapeli - Dukovany 3:1 (2:1) 90 0 0 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | 1.A třída sk. B 7 630 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,28) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | 1.A třída sk. B 25 2188 (ø 87,52) 0 (ø 0,00) 4 (ø 0,16) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | 1.A třída sk. B 26 2300 (ø 88,46) 1 (ø 0,03) 6 (ø 0,23) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | 1.B třída sk. B 12 1080 (ø 90,00) 2 (ø 0,16) 4 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Vysočina | 1.A třída sk. B 12 1080 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,08) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | 1.B třída sk. B 24 2160 (ø 90,00) 8 (ø 0,33) 7 (ø 0,29) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00)
Vysočina | Třebíč | IV. třída sk. B 1 65 (ø 65,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | 1.B třída sk. B 25 2240 (ø 89,60) 15 (ø 0,60) 5 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 5 (ø 0,20)
Vysočina | Třebíč | IV. třída sk. B 1 70 (ø 70,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Krajský přebor 8 720 (ø 90,00) 1 (ø 0,12) 4 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Krajský přebor 13 1170 (ø 90,00) 2 (ø 0,15) 8 (ø 0,61) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Krajský přebor 26 2296 (ø 88,30) 2 (ø 0,07) 12 (ø 0,46) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | 1.A třída sk. B 26 2323 (ø 89,34) 6 (ø 0,23) 8 (ø 0,30) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,07)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | 1.B třída sk. B 22 1840 (ø 83,63) 5 (ø 0,22) 5 (ø 0,22) 0 (ø 0,00) 3 (ø 0,13)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Krajský přebor 9 810 (ø 90,00) 3 (ø 0,33) 2 (ø 0,22) 1 (ø 0,11) 2 (ø 0,22)
Vysočina | 1.A třída sk. B 10 900 (ø 90,00) 2 (ø 0,20) 3 (ø 0,30) 1 (ø 0,10) 1 (ø 0,10)

2014-2015

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Krajský přebor 13 1170 (ø 90,00) 3 (ø 0,23) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 5 (ø 0,38)