David Horák
Pro zobrazení minulých sezón musíte být přihlášení.
2026-2027
| Číslo hráče | 22 |
| Pozice | Útočník |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2014-2015 | SK Kostelec |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Jihomoravský | Hodonín | III. třída sk. B
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 810 (ø 90,00) | 1 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 23.08. 16:30 | Kostelec - Žádovice | 3:1 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 30.08. 16:30 | Kostelec - Bohuslavice | 3:0 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 06.09. 16:30 | Žarošice - Kostelec | 2:2 (2:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 13.09. 16:00 | Kostelec - Nenkovice B | 3:0 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 20.09. 15:30 | Věteřov - Kostelec | 2:5 (1:3) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 26.09. 13:30 | Kostelec - Násedlovice | 1:4 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 04.10. 15:00 | Moravany - Kostelec | 3:5 (2:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 11.10. 15:00 | Kostelec - Milotice B | 2:2 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 18.10. 14:30 | Archlebov - Kostelec | 1:4 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Hodonín | III. třída sk. B | 5 | 450 (ø 90,00) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Hodonín | III. třída sk. B | 16 | 1440 (ø 90,00) | 4 (ø 0,25) | 1 (ø 0,06) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Hodonín | III. třída sk. A | 14 | 1260 (ø 90,00) | 2 (ø 0,14) | 3 (ø 0,21) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Hodonín | III. třída sk. A | 16 | 1440 (ø 90,00) | 3 (ø 0,18) | 1 (ø 0,06) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Hodonín | III. třída sk. A | 17 | 1530 (ø 90,00) | 2 (ø 0,11) | 3 (ø 0,17) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Hodonín | III. třída sk. A | 19 | 1710 (ø 90,00) | 10 (ø 0,52) | 2 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Hodonín | III. třída sk. B | 8 | 720 (ø 90,00) | 1 (ø 0,12) | 2 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Hodonín | III. třída sk. B | 11 | 990 (ø 90,00) | 6 (ø 0,54) | 1 (ø 0,09) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Hodonín | III. třída sk. B | 22 | 1980 (ø 90,00) | 2 (ø 0,09) | 4 (ø 0,18) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Hodonín | Okresní přebor | 22 | 1980 (ø 90,00) | 1 (ø 0,04) | 2 (ø 0,09) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Hodonín | Okresní přebor | 25 | 1959 (ø 78,36) | 1 (ø 0,04) | 6 (ø 0,24) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Hodonín | Okresní přebor | 23 | 1305 (ø 56,73) | 1 (ø 0,04) | 5 (ø 0,21) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




