Jaroslav Chlanda

Pro zobrazení minulých sezón musíte být přihlášení.

2026-2027

TJ Lom

PoziceBrankář
Průměrná známka0.0

Kariéra

2026-2027 TJ Lom
2024-2025 SK Mirovice
2014-2015 TJ Blatná

Zápasy v sezóně 2026-2027

Jihočeský | Strakonice | Okresní přebor

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
630 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,14) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
15.08. 17:00 Malenice/Čkyně C - Lom 0:2 (0:2) 90 0 0 0 ano
23.08. 16:00 Štěkeň B - Lom 5:3 (1:2) 90 0 0 0 ano
29.08. 16:00 Lom - Hoštice/Katovice B 2:1 (1:1) 90 0 0 0 ano
05.09. 13:30 Balvani - Lom 1:3 (0:1) 90 0 0 0 ano
19.09. 16:30 Číčenice - Lom 1:3 (1:1) 90 0 0 0 ano
26.09. 16:00 Lom - Volyně B 5:0 (1:0) 90 0 0 0 ano
04.10. 15:00 Blatná B - Lom 0:0 (0:0) 90 0 1 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Strakonice | Okresní přebor 5 450 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Krajský přebor 30 2700 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,06) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Krajský přebor 17 1476 (ø 86,82) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,05) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.A třída sk. A 23 2070 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | Strakonice | Okresní přebor 2 180 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.A třída sk. A 18 1620 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,11) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | Strakonice | Okresní přebor 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Krajský přebor 18 1422 (ø 79,00) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,11) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | Strakonice | Okresní přebor 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Krajský přebor 6 540 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Krajský přebor 14 1260 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,07) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Krajský přebor 24 2095 (ø 87,29) 0 (ø 0,00) 4 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | Strakonice | Okresní přebor 3 224 (ø 74,66) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.A třída sk. A 25 2237 (ø 89,48) 0 (ø 0,00) 3 (ø 0,12) 1 (ø 0,04) 1 (ø 0,04)
Jihočeský | Strakonice | Okresní přebor 2 180 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.A třída sk. A 20 1661 (ø 83,05) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | Strakonice | Okresní přebor 1 44 (ø 44,00) 1 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.A třída sk. A 26 2340 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,07) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,07)
Jihočeský | Strakonice | Okresní přebor 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2014-2015

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.A třída sk. A 7 630 (ø 90,00) 1 (ø 0,14) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,14)