Petr Slováček
Pro zobrazení minulých sezón musíte být přihlášení.
2026-2027
| Pozice | Neuvedeno |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2026-2027 | TJ Cukrovar Hrušovany n. Jev. |
| 2025-2026 | TJ Cukrovar Hrušovany n. Jev. |
| 2025-2026 | Židlochovice |
| 2023-2024 | Židlochovice |
| 2023-2024 | Moutnice |
| 2022-2023 | Židlochovice |
| 2021-2022 | TJ Rajhradice |
| 2019-2020 | Židlochovice |
| 2018-2019 | SK Újezd u Brna |
| 2017-2018 | SK Měnín |
| 2017-2018 | Sokol Novosedly |
| 2016-2017 | SK Měnín |
| 2015-2016 | SK Újezd u Brna |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Jihomoravský | 1.A třída sk. A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 990 (ø 90,00) | 11 (ø 1,00) | 1 (ø 0,09) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 15.08. 16:30 | Ořechov - Hrušovany | 0:5 (0:1) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 23.08. 16:30 | Hrušovany - Šatov | 4:0 (3:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 29.08. 10:00 | Oslavany - Hrušovany | 1:1 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 13.09. 16:00 | Rájec-Jestřebí - Hrušovany | 1:2 (0:1) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 19.09. 13:15 | Soběšice - Hrušovany | 1:1 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 26.09. 15:30 | Hrušovany - Vilémovice | 4:3 (2:1) | 90 | 2 | 0 | 0 | ano | |||
| 04.10. 15:00 | Střelice - Hrušovany | 0:8 (0:4) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 11.10. 15:00 | Hrušovany - Slatina | 8:1 (6:0) | 90 | 4 | 0 | 0 | ano | |||
| 18.10. 10:00 | Blansko B - Hrušovany | 2:2 (1:1) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 25.10. 14:30 | Hrušovany - RAFK | 5:0 (1:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 01.11. 14:00 | Hrušovany - Zastávka | 2:2 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Jihomoravský | Znojmo | III. třída sk. B
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 90 (ø 90,00) | 6 (ø 6,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 29.08. 16:30 | Hrušovany B - Oleksovice | 4:0 (1:0) | 0 | 1 | 0 | 0 | ne | |||
| 12.09. 16:00 | Hrušovany B - Hostěradice | 1:3 (1:2) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 20.09. 16:00 | Vedrovice - Hrušovany B | 0:13 (0:8) | 90 | 5 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | 1.A třída sk. A | 5 | 450 (ø 90,00) | 2 (ø 0,40) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Znojmo | III. třída sk. B | 1 | 90 (ø 90,00) | 6 (ø 6,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | 1.B třída sk. B | 1 | 71 (ø 71,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | 1.B třída sk. C | 25 | 2250 (ø 90,00) | 21 (ø 0,84) | 2 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Brno - venkov | III. třída sk. A | 15 | 1350 (ø 90,00) | 22 (ø 1,46) | 3 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Brno - venkov | Okresní přebor | 22 | 1928 (ø 87,63) | 24 (ø 1,09) | 3 (ø 0,13) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Brno - venkov | IV. třída sk. A | 12 | 900 (ø 75,00) | 18 (ø 1,50) | 1 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Brno - venkov | Okresní přebor | 26 | 2332 (ø 89,69) | 32 (ø 1,23) | 3 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Brno - venkov | IV. třída sk. A | 9 | 718 (ø 79,77) | 18 (ø 2,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Brno - venkov | III. třída sk. A | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Brno - venkov | III. třída sk. A | 20 | 1755 (ø 87,75) | 18 (ø 0,90) | 2 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Brno - venkov | IV. třída sk. B | 9 | 762 (ø 84,66) | 12 (ø 1,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | 1.A třída sk. A | 13 | 1106 (ø 85,07) | 5 (ø 0,38) | 2 (ø 0,15) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Brno - venkov | III. třída sk. A | 12 | 1076 (ø 89,66) | 16 (ø 1,33) | 3 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Brno - venkov | III. třída sk. A | 9 | 810 (ø 90,00) | 14 (ø 1,55) | 1 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Brno - venkov | III. třída sk. A | 13 | 1170 (ø 90,00) | 10 (ø 0,76) | 2 (ø 0,15) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | 1.B třída sk. B | 15 | 1306 (ø 87,06) | 7 (ø 0,46) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Brno - venkov | IV. třída sk. A | 2 | 140 (ø 70,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Brno - venkov | Okresní přebor | 3 | 266 (ø 88,66) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | 1.A třída sk. A | 11 | 803 (ø 73,00) | 3 (ø 0,27) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Brno - venkov | IV. třída sk. A | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Brno - venkov | Okresní přebor | 6 | 538 (ø 89,66) | 4 (ø 0,66) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Břeclav | III. třída sk. B | 6 | 461 (ø 76,83) | 1 (ø 0,16) | 2 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Brno - venkov | III. třída sk. A | 3 | 132 (ø 44,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Brno - venkov | Okresní přebor | 12 | 825 (ø 68,75) | 6 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | 1.B třída sk. B | 4 | 227 (ø 56,75) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Brno - venkov | III. třída sk. A | 5 | 228 (ø 45,60) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Brno - venkov | IV. třída sk. A | 5 | 297 (ø 59,40) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Brno - venkov | Okresní přebor | 0 | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) |




