Petr Strejcius

Pro zobrazení minulých sezón musíte být přihlášení.

2025-2026

SK Krakovany

Datum narození(26 let)
PoziceZáložník
Průměrná známka0.0

Kariéra

2015-2016 SK Krakovany

Zápasy v sezóně 2025-2026

Středočeský | Kolín | III. třída sk. A

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
720 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
23.08. 17:00 Tři Dvory - Krakovany B 9:1 (3:0) 90 0 0 0 ano
06.09. 17:00 Volárna - Krakovany B 4:0 (1:0) 90 0 0 0 ano
14.09. 17:00 Krakovany B - Konárovice 0:7 (0:5) 90 0 0 0 ano
21.09. 16:30 Veletov - Krakovany B 2:3 (1:1) 90 0 0 0 ano
28.09. 16:30 Krakovany B - St. Kolín 0:5 (0:3) 90 0 0 0 ano
04.10. 16:00 Žiželice B - Krakovany B 6:0 (4:0) 0 0 0 0 ne
12.10. 16:00 Krakovany B - Veltruby 0:9 (0:1) 0 0 0 0 ne
02.11. 14:00 Krakovany B - Č. Pečky B 3:1 (2:1) 90 0 0 0 ano
09.11. 14:00 Velký Osek B - Krakovany B 11:0 (1:0) 0 0 0 0 ne
16.11. 13:30 Krakovany B - Jest. Lhota B 3:1 (2:1) 0 0 0 0 ne
26.04. 17:00 St. Kolín - Krakovany B 4:0 (2:0) 0 0 0 0 ne
03.05. 17:00 Krakovany B - Žiželice B 1:2 (0:0) 90 0 0 0 ano
10.05. 17:00 Veltruby - Krakovany B 2:0 (1:0) 90 0 0 0 ano

Středočeský | Kolín | Okresní přebor

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
441 (ø 63,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
24.08. 17:00 Nučice - Krakovany 2:3p. (1:2) 0 0 0 0 ne
30.08. 17:00 Krakovany - Týnec 5:4p. (4:2) 7 83 0 0 0 ne
20.09. 16:30 Libodřice - Krakovany 3:1 (2:1) 90 0 0 0 ano
27.09. 16:30 Krakovany - Radim 1:0p. (0:0) 90 0 0 0 ano
11.10. 16:00 Krakovany - Tuchoraz 5:1 (2:0) 69 69 0 0 0 ano
19.10. 13:00 Sendražice - Krakovany 1:2 (0:1) 5 85 0 0 0 ne
08.11. 14:00 Velký Osek - Krakovany 5:2 (4:0) 90 0 0 0 ano
15.11. 13:30 Krakovany - Jest. Lhota 3:2p. (1:1) 90 0 0 0 ano

Středočeský | Kolín | IV. třída sk. A

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
90 (ø 90,00) 1 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
09.05. 17:00 Krakovany C - Týnec B 4:3 (2:0) 90 1 0 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Kolín | III. třída sk. A 8 720 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Kolín | Okresní přebor 7 441 (ø 63,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Kolín | IV. třída sk. A 1 90 (ø 90,00) 1 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Kolín | III. třída sk. A 12 1080 (ø 90,00) 4 (ø 0,33) 1 (ø 0,08) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Kolín | Okresní přebor 20 1480 (ø 74,00) 1 (ø 0,05) 1 (ø 0,05) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Kolín | IV. třída sk. A 2 180 (ø 90,00) 2 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Kolín | III. třída sk. A 15 1350 (ø 90,00) 4 (ø 0,26) 2 (ø 0,13) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Kolín | IV. třída sk. A 6 540 (ø 90,00) 1 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Kolín | Okresní přebor 11 588 (ø 53,45) 1 (ø 0,09) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Kolín | III. třída sk. A 10 900 (ø 90,00) 2 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Kolín | IV. třída sk. A 4 360 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Kolín | Okresní přebor 23 1924 (ø 83,65) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Kolín | IV. třída sk. A 3 270 (ø 90,00) 1 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Kolín | Okresní přebor 20 1460 (ø 73,00) 1 (ø 0,05) 1 (ø 0,05) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,10)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Kolín | IV. třída sk. A 3 204 (ø 68,00) 1 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Kolín | Okresní přebor 4 320 (ø 80,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Kolín | IV. třída sk. A 4 194 (ø 48,50) 1 (ø 0,25) 1 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Kolín | Okresní přebor 9 620 (ø 68,88) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,11)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Kolín | IV. třída sk. A 11 544 (ø 49,45) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Kolín | Okresní přebor 18 1288 (ø 71,55) 3 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Kolín | IV. třída sk. A 13 646 (ø 49,69) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Kolín | IV. třída sk. A 16 999 (ø 62,43) 3 (ø 0,18) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Kolín | IV. třída sk. A 15 1049 (ø 69,93) 2 (ø 0,13) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)