Stanislav Rosendorf
Pro zobrazení minulých sezón musíte být přihlášení.
2025-2026
| Pozice | Neuvedeno |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2024-2025 | TJ Sokol Sány |
| 2023-2024 | SK Modřany |
| 2023-2024 | TJ Sokol Sány |
| 2022-2023 | TJ Sokol Sány |
| 2022-2023 | AFK Slavoj Podolí Praha |
| 2020-2021 | AFK Slavoj Podolí Praha |
| 2018-2019 | Sparta Kutná Hora |
| 2018-2019 | SK Sparta Kolín |
| 2016-2017 | SK Sparta Kolín |
| 2015-2016 | TJ Sokol Sány |
Zápasy v sezóně 2025-2026
Středočeský | Nymburk | III. třída sk. A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1350 (ø 90,00) | 4 (ø 0,26) | 4 (ø 0,26) | 1 (ø 0,06) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 16.08. 10:15 | Sány - Rožďalovice B | 4:0 (1:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 24.08. 17:00 | Odřepsy - Sány | 0:7 (0:4) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 30.08. 17:00 | Budiměřice - Sány | 1:2 (1:1) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 06.09. 17:00 | Sány - Sl. Poděbrady C | 4:0 (3:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 13.09. 16:30 | Seletice - Sány | 3:6 (2:3) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 21.09. 16:30 | Sány - Dymokury | 3:1 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 11.10. 15:30 | Křečkov - Sány | 2:1 (2:1) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 19.10. 15:30 | Sány - Předhradí | 4:1 (1:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 25.10. 14:30 | Sloveč - Sány | 2:2 (1:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 01.11. 14:00 | Sány - Libice | 4:0 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 08.11. 14:00 | Opočnice - Sány | 5:3 (4:0) | 90 | 0 | 1 | 1 | ano | |||
| 28.03. 10:15 | Sány - Budiměřice | 5:1 (3:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 11.04. 10:15 | Sány - Seletice | 2:2 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 25.04. 17:00 | Sány - Velenice | 0:0 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 03.05. 17:00 | TJ Pátek B - Sány | 3:4 (1:2) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Nymburk | III. třída sk. A | 15 | 1350 (ø 90,00) | 4 (ø 0,26) | 4 (ø 0,26) | 1 (ø 0,06) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Nymburk | III. třída sk. A | 12 | 996 (ø 83,00) | 6 (ø 0,50) | 4 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Pražský | 1.A třída sk. B | 6 | 435 (ø 72,50) | 2 (ø 0,33) | 3 (ø 0,50) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) |
| Pražský | Praha | Okresní přebor sk. A | 0 | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Nymburk | III. třída sk. B | 13 | 1147 (ø 88,23) | 11 (ø 0,84) | 5 (ø 0,38) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Pražský | 1.A třída sk. B | 13 | 702 (ø 54,00) | 5 (ø 0,38) | 6 (ø 0,46) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Pražský | Praha | Okresní přebor sk. A | 4 | 284 (ø 71,00) | 1 (ø 0,25) | 3 (ø 0,75) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Nymburk | III. třída sk. B | 13 | 1061 (ø 81,61) | 2 (ø 0,15) | 3 (ø 0,23) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Pražský | Krajský přebor | 5 | 178 (ø 35,60) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,60) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Pražský | 1.B třída sk. A | 5 | 433 (ø 86,60) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,60) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Nymburk | IV. třída sk. B | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pražský | Krajský přebor | 11 | 851 (ø 77,36) | 1 (ø 0,09) | 3 (ø 0,27) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pražský | Krajský přebor | 7 | 598 (ø 85,42) | 3 (ø 0,42) | 2 (ø 0,28) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize C | 12 | 317 (ø 26,41) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Krajský přebor | 14 | 726 (ø 51,85) | 1 (ø 0,07) | 2 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Divize C | 9 | 130 (ø 14,44) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,22) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize C | 1 | 14 (ø 14,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize C | 5 | 64 (ø 12,80) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Nymburk | III. třída sk. B | 19 | 1232 (ø 64,84) | 8 (ø 0,42) | 6 (ø 0,31) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




