Jan Vlček
Pro zobrazení minulých sezón musíte být přihlášení.
2025-2026
| Pozice | Neuvedeno |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2025-2026 | TJ Sokol Malesice |
| 2022-2023 | SK Starý Plzenec |
| 2015-2016 | Jiskra Brodek u Konice |
Zápasy v sezóně 2025-2026
Plzeňský | 1.B třída sk. B
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 399 (ø 66,50) | 5 (ø 0,83) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 16.08. 17:30 | St. Plzenec - Žákava | 3:3 (3:2) | 67 | 67 | 2 | 0 | 0 | ano | ||
| 13.09. 15:00 | St. Plzenec - Hradešice | 5:2 (3:0) | 27 | 63 | 1 | 0 | 0 | ne | ||
| 28.09. 16:30 | St. Plzenec - Blovice | 2:5 (0:3) | 81 | 81 | 1 | 0 | 0 | ano | ||
| 12.10. 16:00 | St. Plzenec - Luby B | 3:3 (1:1) | 44 | 46 | 1 | 0 | 0 | ne | ||
| 29.11. 13:00 | St. Plzenec - Hrádek | 2:9 (1:3) | 90 | 0 | 0 | 1 | ano | |||
| 22.03. 17:00 | St. Plzenec - Chanovice | 0:5 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 630 (ø 90,00) | 5 (ø 0,71) | 2 (ø 0,28) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 15.08. 18:00 | St. Plzenec B - Plzeň-Letná | 4:0 (3:0) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 24.08. 17:30 | Křimice B - St. Plzenec B | 4:1 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 30.08. 17:00 | St. Plzenec B - Zruč B | 4:1 (2:1) | 90 | 2 | 0 | 0 | ano | |||
| 07.09. 17:00 | Dýšina - St. Plzenec B | 1:4 (1:0) | 90 | 2 | 0 | 0 | ano | |||
| 26.09. 18:30 | St. Plzenec B - Lhota B | 3:7 (2:2) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 19.10. 15:30 | Černice B - St. Plzenec B | 2:1 (1:1) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 28.10. 14:00 | Košutka B - St. Plzenec B | 5:0 (1:0) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 01.11. 14:00 | St. Plzenec B - Plzeň-Litice | 3:2 (1:2) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 15.11. 13:30 | St. Plzenec B - Křimice B | 3:5 (1:4) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Plzeňský | 1.A třída
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 221 (ø 73,66) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 18.04. 10:15 | Malesice - Rokycany B | 0:3 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 26.04. 17:00 | Zruč - Malesice | 3:1 (2:1) | 41 | 49 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 02.05. 10:15 | Malesice - Horažďovice | 0:2 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Plzeňský | Plzeň - Město | III. třída sk. A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 180 (ø 90,00) | 2 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 12.04. 17:00 | Malesice B - VS Plzeň | 0:4 (0:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 18.04. 14:00 | Košutka B - Malesice B | 6:5 (1:2) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 03.05. 17:30 | Malesice B - Hradiště | 4:1 (2:0) | 0 | 1 | 0 | 0 | ne | |||
| 10.05. 17:30 | Union Plzeň B - Malesice B | 2:5 (1:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.B třída sk. B | 6 | 399 (ø 66,50) | 5 (ø 0,83) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor | 7 | 630 (ø 90,00) | 5 (ø 0,71) | 2 (ø 0,28) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | 1.A třída | 3 | 221 (ø 73,66) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Plzeň - Město | III. třída sk. A | 2 | 180 (ø 90,00) | 2 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.B třída sk. B | 14 | 1175 (ø 83,92) | 8 (ø 0,57) | 1 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor | 10 | 786 (ø 78,60) | 5 (ø 0,50) | 3 (ø 0,30) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.B třída sk. B | 25 | 2230 (ø 89,20) | 9 (ø 0,36) | 8 (ø 0,32) | 2 (ø 0,08) | 2 (ø 0,08) |
| Plzeňský | Plzeň - Město | III. třída sk. A | 14 | 1260 (ø 90,00) | 12 (ø 0,85) | 2 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor | 23 | 1869 (ø 81,26) | 25 (ø 1,08) | 2 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Olomoucký | Prostějov | III. třída sk. B | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Olomoucký | Prostějov | III. třída sk. A | 0 | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) |




