Pavel Vávra
Pro zobrazení minulých sezón musíte být přihlášení.
2025-2026
| Pozice | Neuvedeno |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2020-2021 | TJ Děrné |
| 2017-2018 | Fotbal Fulnek |
| 2015-2016 | TJ Děrné |
Zápasy v sezóně 2025-2026
Moravskoslezský | Nový Jičín | Okresní přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1710 (ø 90,00) | 3 (ø 0,15) | 5 (ø 0,26) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 24.08. 16:30 | Děrné - Hladké Životice | 4:1 (0:1) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 31.08. 16:00 | Kateřinice - Děrné | 6:0 (4:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 07.09. 16:00 | Děrné - Lichnov | 2:4 (0:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 13.09. 16:00 | V. Albrechtice - Děrné | 0:4 (0:1) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 21.09. 15:30 | Děrné - Kunín | 1:2 (1:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 28.09. 15:30 | Sedlnice - Děrné | 4:0 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 04.10. 15:00 | Pustějov - Děrné | 5:4 (2:1) | 90 | 0 | 1 | 1 | ano | |||
| 19.10. 14:30 | Spálov - Děrné | 2:0 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 26.10. 14:30 | Děrné - Studénka | 2:3 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 02.11. 14:00 | Děrné - Straník | 2:3p. (1:1) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 08.11. 14:00 | Odry - Děrné | 1:6 (1:3) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 22.03. 15:00 | Děrné - Odry | 2:0 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 29.03. 15:00 | Straník - Děrné | 5:1 (3:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 05.04. 15:30 | Děrné - Suchdol | 2:5 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 12.04. 15:30 | Hladké Životice - Děrné | 1:3 (1:1) | 90 | 1 | 1 | 0 | ano | |||
| 19.04. 16:00 | Děrné - Kateřinice | 2:4 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 26.04. 16:00 | Lichnov - Děrné | 2:0 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 03.05. 16:30 | Děrné - V. Albrechtice | 3:2 (2:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 09.05. 16:30 | Kunín - Děrné | 1:2p. (1:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Moravskoslezský | Nový Jičín | Okresní přebor | 19 | 1710 (ø 90,00) | 3 (ø 0,15) | 5 (ø 0,26) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Moravskoslezský | Nový Jičín | Okresní přebor | 25 | 2250 (ø 90,00) | 4 (ø 0,16) | 5 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Moravskoslezský | Nový Jičín | Okresní přebor | 17 | 1295 (ø 76,17) | 2 (ø 0,11) | 4 (ø 0,23) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Moravskoslezský | Nový Jičín | Okresní přebor | 15 | 1259 (ø 83,93) | 1 (ø 0,06) | 3 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Moravskoslezský | Nový Jičín | III. třída | 19 | 1710 (ø 90,00) | 6 (ø 0,31) | 5 (ø 0,26) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Moravskoslezský | Nový Jičín | IV. třída sk. A | 7 | 630 (ø 90,00) | 3 (ø 0,42) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Moravskoslezský | Nový Jičín | III. třída | 11 | 990 (ø 90,00) | 6 (ø 0,54) | 3 (ø 0,27) | 1 (ø 0,09) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Moravskoslezský | Nový Jičín | III. třída | 25 | 2250 (ø 90,00) | 5 (ø 0,20) | 3 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Moravskoslezský | Nový Jičín | IV. třída sk. A | 18 | 1620 (ø 90,00) | 3 (ø 0,16) | 5 (ø 0,27) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Moravskoslezský | Nový Jičín | IV. třída sk. B | 13 | 1170 (ø 90,00) | 8 (ø 0,61) | 2 (ø 0,15) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Moravskoslezský | Nový Jičín | IV. třída sk. C | 6 | 540 (ø 90,00) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Moravskoslezský | Nový Jičín | IV. třída sk. B | 16 | 1440 (ø 90,00) | 6 (ø 0,37) | 2 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




