Hráčem 22. kola, Krajský přebor , se stává...

Datum kola: 21.04.2019

I v tomto kole jste mohli hlasovat pro tu nejlepší jedenáctku. Hlasování je ukončeno a vzešel z něj jeden vítěz. Kdo vyhrál? Přečtěte si tento článek!

Výsledky hlasování

Jiří Bachroň

50%

Jiří Bachroň naskočil jako střídající hráč už v prvním poločase. Za pár minut se mu nicméně podařilo vstřelit gól, který poslal Chotíkov do vedení. Jirka dokázal ve zbytku utkání připravit dalších několik šancí pro své spoluhráče a výrazně se tak podepsal pod výhru Chotíkova nad Tlumačovem 2:1.

2. Radek Hřebík 19%
3. Tomáš Štverák 18%

0

Již známe výsledky o Hráče kola, jak to dopadlo?

O druhou příčku to byl boj až do konce, "pouze" třetí místo nakonec bere Tomáš Štverák, který zazářil v utkání s Rapidem a vstřelil hattrick.

Pomyslné stříbro získal kapitán Stříbra Radek Hřebík, který vstřelil dva góly z pokutových kopů v duelu s Luby.

Naši anketu tentokrát suveréně ovládl Jiří Bachroň z Chotíkova. Jirka získal obdivuhodných 50% všech hlasů, gratulujeme.