Hráčem 3. kola, 1.A třída sk. B, se stává...

Datum kola: 22.08.2015

I v tomto kole jste mohli hlasovat pro tu nejlepší jedenáctku. Hlasování je ukončeno a vzešel z něj jeden vítěz. Kdo vyhrál? Přečtěte si tento článek!

Výsledky hlasování

Martin Kovařík

40%

Nevídaný střelecký výkon tentokrát nezůstal bez povšimnutí a Martin Kovařík se stal zaslouženě hráčem, když do sítě Radimi nastřílel tři góly a hattrickem potvrdil nejen svou fantastickou formu, ale také celého Brandýsa nad Labem, který zvítězil 4:0 a vyhoupl se zpět do čela tabulky 1.A třídy skupiny B.

2. David Folwarczny 26%
3. Martin Janda 10%

0

Na druhém místě za Martinem Kovaříkem skončil jeho spoluhráč ze záložní řady David Folwarczny, který se po zranění vrátil zpět do sestavy Brandýsa nad Labem a ihned to bylo znát. Před týdnem ještě svou fantastickou střeleckou formu ze závěru loňské sezóny nepotvrdil, o tomto víkendu už ale síť rozvlnil a završil hladké vítězství svého týmu.

Pokud se nepletu, tak je to vůbec poprvé, co se mezi nejlepšími třemi hráči ankety o nejlepšího hráče kola umístil obránce. Martin Janda se v zápase na hřišti Luštěnic vydal na útočný výlet, který zakončil necelé tři minuty po začátku druhého poločasu gólem a přispěl k těsné výhře Jedomělic 3:2.