Hráčem 13. kola, III. třída sk. B Mladá Boleslav, se stává...

Datum kola: 11.06.2016

I v tomto kole jste mohli hlasovat pro tu nejlepší jedenáctku. Hlasování je ukončeno a vzešel z něj jeden vítěz. Kdo vyhrál? Přečtěte si tento článek!

Výsledky hlasování

Dušan Moc

47%

Dušan Moc (Pěčice) - Útočník Pěčic potvrdil svoji dobrou formu a na hřišti Ledec vstřelil pět branek! Výrazným způsobem tak nasměroval svůj tým k definitivní záchraně v soutěži. V následném hlasování svedl těsný boj s druhým Mráčkem ze Strašnova, kterého nakonec porazil o pouhé 2%.

2. Michal Mráček 45%
3. Milan Krejčík 4%

0

2. místo: Michal Mráček (Strašnov) - Útočník Strašnova si připsal dvě důležité branky v zápase se Skalskem. Nejprve otevřel skalskou obranu hned v první minutě utkání, poté těsně po začátku druhé půle zvyšoval na 4:2.

3. místo: Milan Krejčík (Strašnov) - Na hřiště se dostal až druhý poločas, ovšem vstřelil dvě branky a podílel se tak na vysoké výhře 6:3 nad Skalskem.