Hráčem 1. kola, Divize sk. C, se stává...

Datum kola: 08.08.2015

I v tomto kole jste mohli hlasovat pro tu nejlepší jedenáctku. Hlasování je ukončeno a vzešel z něj jeden vítěz. Kdo vyhrál? Přečtěte si tento článek!

Výsledky hlasováníMatěj Exnar

44%

Je vidět, že fanoušci se na novou sezonu taky hodně těšili. Přišlo hodně hlasů, a souboj dostat se do první trojky byl hodně tvrdý. Největší boj byl o třetí příčku. První místo obsadil Matěj Exnar z Jaroměře, kterému fanoušci poslali skoro polovinu všech došlých hlasů. Matěj odehrál těžký zápas na půdě Kutné Hory. Celý zápas se snažil něco vymyslet, proti lepšímu soupeři, ale k vítězství to nevedlo. I když nováček soutěže na hřišti Kutné Hory prohrál, tak Matěj podal výborný výkon, který ho dostal na první místo v anketě o hráče kola.

S Matějem Exnarem Vám v nejbližší době přineseme rozhovor.

Poslat fotky a informace ze zápasu nebylo nikdy jednodušší. Jak na to se dozvíte zde.
2. Tomáš Michálek 26%
3. Petr Holubec 7%


0

Na druhém místě se umístil Tomáš Michálek ze Suchdola. Fanoušci mu poslali 26% procent všech došlých hlasů. Tomáš byl hlavním strůjcem překvapivého vítězství jeho týmu v Jablonci nad Jizerou. V tomto těžkém zápase se mu podařilo vstřelit dva góly a určitě i to ho dostalo na druhé místo v anketě o hráče kola.

Bronzový stupínek obsadil Petr Holubec z Trutnova. Fanoušci ho posláním 7% všech došlých hlasů, protlačili až na třetí místo. Petr dokázal v zápase s nováčkem z Litole vstřelit dva góly a výrazně se tak podílel na vysoké výhře svého týmu 6:1.

 

Další hlasování nás čeká opět za týden, od Pondělí 17.8. až do Středy 19.8. do 11:59

Související články

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.