Hráčem 15. kola, IV. třída sk. B Hradec Králové, se stává...

Datum kola: 28.10.2015

I v tomto kole jste mohli hlasovat pro tu nejlepší jedenáctku. Hlasování je ukončeno a vzešel z něj jeden vítěz. Kdo vyhrál? Přečtěte si tento článek!

Výsledky hlasování

Daniel Sedláček

25%

Obrovský boj svedli fanoušci Lužce a Klamoše o hráče vloženého 15.kola. Tuto nádhernou bitvu hlasujících nakonec těsně vyhrál Daniel Sedláček z Klamoše. Daniel vyhrál hráče kola již hned v prvním kole, takže tohle je jeho druhé podzimní vítězství. Daniel svou první brankou otáčel na 2:1 pro svůj tým. V závěru zápasu ještě završil demolici Lužce brankou na 6:1.

S Danielem Sedláčkem Vám v nejbližší době přineseme rozhovor

2. Jan Dunka 21%
3. Andrej Vinař 14%

0

Druhé místo obsadil střelec Lužce Jan Dunka. Když dal Honza v prvním poločase gól na 0:1, tak byl jeho tým jasně lepší. To ještě netušil, k jaké pohromě dojde v poločase druhém.

Třetí příčku obsadil také hráč Lužce Andrej Vinař. Andrej podal v obraně Klamoše vynikající výkon a i díky němu mohli útočníci jeho týmu dávat góly.

Nejbližší hlasování o hráče kola nás čeká už za dva dny od pondělí  2.11. do středy 4.11. do 11:59.hod