EXPERT TIP - 5.kolo Vysočina | 1.A třída sk. B, 2018-2019

Datum kola: 2.9.2018

0

Expertem 5. kola se stává Martin Mužátko z Radešínské Svratky.

Martin Mužátko

Třicetiletý kapitán a tahoun nováčka soutěže z Radešínské Svratky se pokusí natipovat 5. kolo soutěže.

Tip experta: 1 89 - 11 - 0 %
Komentář experta:

Žďár odčiní zaváhání z Radešínské Svratky a Třebíč doma jednoznačně porazí – 3:0.

Tip experta: 1 69 - 26 - 5 %

Moravec je jako jediný bez bodu, ale to se v neděli změní. Domácí konečně zvládnou druhý poločas a vyhrají – 3:1.

Tip experta: 2 58 - 16 - 26 %

Snad všichni naši hráči v Novém Městě hráli, a tak máme o motivaci postaráno. Se Žďárem jsme si dokázali, že můžeme hrát s každým. Nemůžu dát nic jiného než výhru hostů. Dáme gól v 90. minutě po skrumáži hlavou – 0:1.

Tip experta: 2 16 - 32 - 52 %