EXPERT TIP - 8.kolo Moravskoslezský | 1.B třída sk. D, 2017-2018

Datum kola: 24.9.2017

Zpět na experttip

Martin Blahuta

S trenérskou dráhou začal na jaře 2005, po té co si v dresu Raškovic utrhl achilovku a z hráčské kariéry přešel do té trenérské. Martin Blahuta působil na trenérských lavičkách od té nejnižší soutěže v OS až po FNL, kde byl tři roky asistentem v MFK F-M. Největší část hráčské kariéry prožil ve Válcovnách F-M ( od 6 let až do vojny v RH Místek ) a v Realu Lískovec, kde strávil 13 let a za tu dobu odehrál 451 utkání ve kterých vstřelil 90 branek většinou z postu stopera. Vede si své statistiky a má svůj vlastní fotbalový web. K srdci mu nejvíce přirostly Palkovice, kde s přestávkama strávil 5 a půl let, v níž zažil postup i zázračnou záchranu. Nyní od sezóny 2017/18 působí v 1.B. třídě na Hukvaldech a konečně vyslyšel nabídky místního bafuňaře Pavla Šlosara, který ho na Hukvaldy lákal už několik let. Po dobré letní přípravě Hukvaldy dobře vstoupily co by nováček do soutěže, ale po vítězství v Kopřivnici přišly porážky a tak se pod trenérem může třepat židle, sobotní utkání s Odrami tak bude pro 48 - letého kouče Hukvald velmi důležitá. A tady jsou jeho tipy .....