NEJ VÍKENDU: To tu ještě nebylo! Rozhodčí vyloučil v zápase sedm hráčů

0

Co zajímavého se o víkendu událo na fotbalové mapě České republiky? Máme za sebou další stovky a stovky zápasů, na fotbalunas.cz vám z těchto duelů servírujeme to nejzajímavější! Kdo je víkendovým králem střelců republiky a kde odcházeli hráči s ostudou?

DEBAKL VÍKENDU

DOMA

16:0 - SK Čechoslovan Chuchle B - AFK Slavia Malešice B, 3.kolo, Pražský | Praha | III. třída sk. C - Béčko Malešic se drželo jen první desetiminutovku, poté se rozjel brankostroj.

VENKU

2:14 - TJ Sokol Srbeč - TJ FK Chmel Mutějovice, 7.kolo, Středočeský | Rakovník | IV. třída - Po půli byl stav 2:6, to Srbeč ještě možná jakž takž brala... Pak se ale hosté rozstříleli.

STŘELCI VÍKENDU - 6 GÓLŮ ZA ZÁPAS

Tentokrát bylo maximem šest branek za zápas. Na tuto metu dosáhlo o víkendu více hráčů. Byli jimi Jiří Vorlický (Bořitov B, III. třída Blansko), Jakub Hrádek (Mrákov B, OP Domažlice), Pavel Pařízek (Jíkev, I.B C Střed. kraj) a Václav Podivínský (Uhy, IV. třída Mělník).

NÁVŠTĚVA VÍKENDU – 850 diváků

SK Kladno - FK Chlumec nad Cidlinou, 7.kolo, ČFL B - Kladno začalo sezónu velmi dobře a možná i to přispělo k vysoké návštěvě.

OBRAT VÍKENDU

6:7 - TJ Kouřim B - FK Vrbová Lhota 98, 7.kolo, Středočeský | Kolín | IV. třída sk. B - Domácí vedli krátce po vstupu do druhé půle 5:2. Následně hosté zapli na vyšší výkon a vyhráli 7:6!

DIVOČINA VÍKENDU

TJ Božetice B - TJ Sokol Čížová B, 7.kolo, Jihočeský | Písek | III. třída sk. A - Sedm červených karet! Sedm! Chápete to? Sudí Kakos se s tím v zápase písecké třetí třídy nemazal, v 76. minutě poslal ze hry prvního hráče, po potyčce v 90. minutě vyloučil celkem šest dalších fotbalistů! Zápas skončil 0:5, všechny branky nasázel Patrik Procházka.

SK Slovan Kunratice B - Fotbalová Akademie Alexe Zbura, 3.kolo, Pražský | Praha | Okresní přebor sk. B - Jindy by pět červených karet jistě na titul divočiny kola stačilo...

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.