Do 15. července můžete hlasovat v HISENSE SESTAVÁCH ROKU!

0

Fotbalunas.cz přináší čtenářům unikátní možnost zvolit hráče sezóny v soutěžích České republiky, ve hře jsou v HISENSE sestavách roku pro jednotlivé hráče zajímavé ceny například v podobě smart TV! Na ceny se mohou těšit tři vylosování z jedenáctky vítězných hráčů z jednotlivých HISENSE Sestav roku.

 

Na našem webu už naleznete v desítkách soutěží HISENSE SESTAVY ROKU. Ty jsme sestavili třeba i za přispění trenérů a hráčů a nyní je na vás, abyste vybrali z vybraných jedenáctek fotbalistů, komu by slušela koruna pro nejlepšího hráče roku.

 

Hlasování je dlouhodobou záležitostí, ale poslední hlasy půjdou odeslat 15. července. Pak už se hlasování uzavře a my vyhlásíme jedenáctku vítězů s největším počtem hlasů. Z této jedenáctky vylosujeme výherce tří cen od našeho partnera Hisense. Jeden z fotbalistů se tak může těšit třeba na novou smart TV!

 

Tak do toho, hlasování běží! Přihlášený uživatel může hlasovat jednou za hodinu. Nepřihlášený může pak hlasovat jednou za 4 hodiny.


Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.

Děkujeme za spolupráci, tým fotbalunas.cz

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Ostatní čtou