HISENSE SESTAVY ROKU jsou tu! I vy nám můžete poslat vaši top jedenáctku soutěže

0

Fotbalunas.cz přináší čtenářům unikátní možnost zvolit hráče sezóny v soutěžích České republiky, ve hře budou v HISENSE sestavách roku pro jednotlivé hráče zajímavé ceny například v podobě smart TV. Sestavte i vy svou ideální sestavu soutěže napříč všemi týmy dané soutěže a pošlete nám vaši ideální sestavu na mail info@fotbalunas.cz, nebo jí vložte SEM

Právě nyní vychází na našem webu HISENSE sestavy roku - vypouštíme do světa ideální jedenáctky soutěží za sezónu 2023/2024.

 

Protože nemáme redaktory ve všech soutěžích, pokud máte o neobsazené soutěži přehled, neváhejte a vytvořte sestavu sezóny dané soutěže právě vy! Pošlete nám vaše TOP 11 na email info(zavinac)fotbalunas.cz, do předmětu mailu napište "Sestava roku" + o jakou soutěž jde. Dále hráče a jejich posty, které do sestavy roku nominujete a krátké zdůvodnění, proč by si právě tito hráči zasloužili být v nejlepší jedenáctce celé soutěže. Nebo můžete využít formuláře ZDE.

  

Po dohrání zápasů všech soutěží se podíváme, kdo se stal Králem kanonýrů českých trávníků – unikátní projekt fotbalunas.cz, který poměří nejlepší střelce od IV. tříd až po nejvyšší soutěže. Stejně tak představíme například největší karetní hříšníky České republiky. 


Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.

Děkujeme za spolupráci, tým fotbalunas.cz

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Ostatní čtou