NEJ VÍKENDU: Tisícovka diváků sledovala souboj o postup do druhé ligy! Našel se i střelec jedenácti branek

0

Co zajímavého se o víkendu událo na fotbalové mapě České republiky? Máme za sebou další stovky a stovky zápasů, na fotbalunas.cz vám z těchto duelů servírujeme to nejzajímavější! Kdo je víkendovým králem střelců republiky a kde odcházeli hráči s ostudou?

DEBAKL VÍKENDU

DOMA

16:0TJ Cukrovar Hrušovany nad Jevišovkou - Vlasatice, 25.kolo, Jihomoravský | Znojmo | III. třída sk. B - První Hrušovany proti předposledním Vlasaticím. Výhra domácích se čekala, jen možná milosrdnější. Vlasatice totiž v sezóně získaly celkem dost bodů (15), na to, na jaké pozici se nachází a skóre posledního vzájemného zápasu (3:2 pro Hrušovany) nepředvídalo takový zkrat.

VENKU

0:13Jírovice - Krhanice, 26. kolo, Středočeský | Benešov | III. třída sk. A - Domácí Jírovice velmi brzy prohrávaly o tři branky a když se nechal červeně vykartovat Cvrček, bylo to pro hostující Krhanice pouťový zápas.

STŘELEC VÍKENDU - 11 BRANEK V ZÁPASE!

Jiří Hes se v utkání s TJ Štarnov postaral téměř o všechny branky. Jeho TJ Blatec totiž na půdě soupeře zvítězil 12:0 a on si připsal 11 zásahů, z toho jeden z penalty. Svým výkonem nejen že zařídil Blatci kladné rozdílové skóre v sezóně, ale také se vyšvihl na 3. příčku tabulky střelců s 27 góly.

NÁVŠTĚVA VÍKENDU – 986 diváků

Stejně jako v kole předchozím, i nyní byl nejnavštěvovanějším zápasem amatérských soutěží zápas ČFL, tentokrát skupiny A. V ní se totiž odehrál zápas o první místo mezi rezervou SK Slavia Praha a TJ Jiskra Domažlice. Diváci v tomto utkání viděli celkem pětkrát míč v brankové síti, ale pouze jedna trefa byla uznána jako regulérní, a to ve prospěch Slavie.

PŘESTŘELKY A OBRATY VÍKENDU

10:5TJ Karlovy Vary-Dvory - TJ Děpoltovice, 24. kolo | Karlovarský | Karlovy Vary | Okresní přebor - Hostující Děpoltovice zabraly v obou poločasech až na jejich koncích. Musely prohrávat 5:0, aby do přestávky zaskórovaly, stejně jako na konci 10:2, aby trochu vylepšily konečné skóre. Na srovnání ale víc času neměly.

8:6FK Lužkovice-Želechovice B - 1.FC Neubuz, 19.kolo, Zlínský | Zlín | IV. třída sk. B - Hosté o poločase prohrávali 7:1, a exligový Lukáš Železník tak po pauze nakopnul stíhací jízdu. Prosadil se třikrát, přidali se i spoluhráči, ale na srovnání už to nestačilo.

6:5TJ Sokol Ledčice - TJ Sokol Cítov, 22.kolo, Středočeský | Mělník | III. třída sk. B - Domácí prohrávali ve 20. minutě už 0:4. Jenže zabrali a po výměně stran vývoj zápasu úplně otočili.

6:6FC Slovan Havlíčkův Brod C - FK Česká Bělá, 25.kolo, Vysočina | Havlíčkův Brod | Okresní přebor - Havlíčkův Brod vedl v 50. minutě už 6:2, ale hráčům postupně došly síly a hosté z předposledního celku tabulky nakonec vykřesali bod.

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.