Tentokrát už se tipovalo i bezchybně, takže rozdáváme cenu! Zkuste štěstí i vy

1

Co týden, to cena pro nejúspěšnějšího tipéra! Staňte se tipérém na fotbalunas.cz a odešlete v tiplize fotbalunas.cz bezchybný tiket. Chcete zvýšit svou šanci? Tak tipujte v co nejvíce soutěžích a znásob tak svou příležitost. Na cenu od Pivovarů Lobkowicz nebo od Telly se může těšit uživatel, který trefí všechny zápasy kola některé ze soutěží, od první ligy až po IV. třídy. V případě více bezchybných tipérů rozhodne o vítězi ceny los. Výherce vyhlásíme každý týden v článku na našem webu, proto sledujte pozorně fotbalunas.cz!

Vždy od úterý mohou uživatelé fotbalunas.cz tipovat výsledky nadcházejícího kola. Některým tipérům se dokonce povede odhadnout celé kolo určité soutěže bez jediného zaváhání. A právě takové budeme odměňovat. Každý, kdo v daném týdnu odešle bezchybný expert tip, se dostává do týdenního slosování o voucher k odběru zboží z e-shopu Pivovarů Lobkowicz, nebo o roční předplatné Telly!

 

Do Tipligy se přes známou rubriku Expert Tip může zapojit každý z registrovaných čtenářů. Máte šanci ukázat, kdo je nefalšovaným expertem soutěže. Nezapomeňte, že při zadání tipu (1x0x2) lze volbu doprovodit i komentářem, proč věříte spíš domácím, hostům, nebo zda je to jasný kříž…

 

Tak se registruje a tipujte na fotbalunas.cz!

  

 A jak to dopadlo minulý týden? Zdá se, že po jarním půstu přišly žně - hned několik z vás totiž dokázalo v některé ze soutěží České republiky tipovat všechny utkání bezchybně. Konkrétně to byli: Radislav Kanát - Marek Šiška - Dušan Sopr - Tomáš Běhounek - Tomáš​ Křivský - Jiri Kusak - Filip Hamáček - Jiří Klik - Patrik Minarčík - Venca Likeš - Petr Chovánek - Martin Frei - Jaroslav Rychal - Ondřej Bělohlav - Miroslav Litochleb - Petr Mader - Martin Homola - Petr Kobza - Václav Blahout - Miroslav Liška

 

Vylosován byl a cenu v podobě voucheru v hodnotě 1000 Kč od Pivovarů Lobkowicz vyhrává Radislav Kanát! Prosíme výherce, ať se nám ozve na náš mail z mailu, pod kterým je registrován na fotbalunas.cz.

Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.

Děkujeme za spolupráci, tým fotbalunas.cz

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.
12. 4. 2024 18:26
prosím tři týdny nejde tipovat Karlovarský kraj, okresní přebor Sokolov

Ostatní čtou