HVĚZDY V PRALESE: Martin Fenin dvěma góly zajistil týmu tři body. Ale skóroval i Jindřich Trpišovský!

0

Dříve bavili diváky na velkých stadionech v nejvyšších soutěžích. Nyní, po vrcholu kariéry, se dále udržují v kondici a na různých úrovních si stále chodí kopnout. Nebo jde o známé osobnosti, ať už hokejisty, zpěváky či moderátory. Několik desítek známých jmen na fotbalunas.cz sledujeme. Komu se nejvíce dařilo v minulém kole?

Ferenc Róth jede. Bývalý hráč Plzně či Bohemky tentokrát dal za Železnou Rudu pět branek při výhře 7:1. V sezóně vstřelil už 36 gólů, v klatovské III. třídě jasně vládne střelcům.

 

Exsparťan Jan Flachbart nasázel hattrick za Krchleby při výhře 9:1. A hattrick dal i hokejový mistr světa Tomáš Rolinek v dresu Baníku Srch. A to dokonce "čistý" hattrick, tedy tři branky hned po sobě.

 

Za Zásmuky dvakrát skóroval exbrněnský Petr PavlíkJan Koller se také trefil dvakrát za Smetanovu Lhotu v píseckém okresním přeboru. Dalším dvougólovým střelcem byl Radek Šírl v dresu Nespeků B v OP Benešov. Za Kovářov už nastupuje Martin Fenin, jeho tým podruhé na jaře vyhrál. A tentokrát se o to výrazně zasloužil právě Fenin, který při výsledku 2:1 proměnil obě penalty. K tomu viděl žlutou kartu. Za Moravské Knínice skóroval dvakrát Mohamed Traoré.

 

Jednou se trefili Pavel Simr a Tomáš Okleštěk (oba Mor. Knínice), Tomáš Janíček (Veselá), Miroslav Slepička (Spartak Příbram), Martin Klein (Blučina), Tomáš Klinka (Cholupice), Lukáš Magora (Slavoj Poděbrady), Miroslav Stoch (Motorlet) a Václav Kadlec (Milín).

 

A pozor, do mistráku naskočil i kouč Slavie Jindřich Trpišovský! Nastoupil za Nelahozeves a při debaklu týdne (15:0, psali jsme zde) a při své premiéře v mělnické IV. třídě se uvedl gólově.

 

Červenou kartu vyfasoval v MSFL Adam Varadi, který válčí za Frýdlant.

 


Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.

Děkujeme za spolupráci, tým fotbalunas.cz

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Ostatní čtou