Sparta klopýtla, spraví si chuť doma s Hradcem? Tipujte další kolo na fotbalunas.cz a vyhrajte!

0

Tipliga fotbalunas.cz se rozeběhla, ukažte svůj odhad i vy! Pro zápasy Fortuna ligy tu máme pro tipéry navíc extra motivaci - nejúspěšnější tipér se může každý týden těšit na voucher k odběru zboží z eshopu Pivovarů Lobkowicz. Tak neváhejte a po registraci na fotbalunas.cz tipujte výsledky nejbližšího, 25. kola ZDE.

V minulém kole Fortuna ligy Sparta prohrála s Plzní a protože Slavia si s lehkostí poradila s Teplicemi, činí rozdíl mezi pražskými "S" už jen jediný bod.

 

Tyto výsledky správně tušil i Peter Harčarik, který před zápasem mimo jiné věřil plzeňské Viktorce a odeslal své tipy na fotbalunas. A protože správně odhadl ještě dalších pět zápasů, připsal si do Tipligy parádních šest přesných tipů. Nikdo jiný už tolik bodů nezaznamenal a to znamená jediné - Peter Harčarik od vyhrává cenu v podobě voucheru v hodnotě 1000 Kč od Pivovarů Lobkowicz! Prosíme výherce, ať se nám ozve na náš mail z mailu, pod kterým je registrován na fotbalunas.cz.

 

Tak zkuste štěstí a natipujte výsledky příštího kola Fortuna ligy - pro nejúspěšnějšího tipéra (v případě shodného počtu bodů rozhoduje los) je přichystán znovu voucher v hodnotě 1000 Kč od Pivovarů Lobkowicz.

 

Hrát se bude třeba souboj o (před)poslední příčku mezi Karvinou a Dynamem, Baník si chce udobřit fandy výhrou v Pardubicích, utkají se i tabulkoví sousedé Mladá Boleslav a Sigma Olomouc.

 

 

TIPUJTE ZDE


Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.

Děkujeme za spolupráci, tým fotbalunas.cz

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Ostatní čtou