HISENSE SESTAVY PODZIMU - Vyhrajte mimo jiné soundbar Hisense HS312 a nechte se pohltit prostorovým zvukem!

0

 

Je tu druhá cena pro vítěze jedné z Hisense sestav podzimu! Zvuková lišta, nebo jestli chcete Soundbar Hisense HS312, kolem vás vytvoří prostorové zvukové pole a s výkonem 300 W vás rozhodně zvedne ze sedačky, když se před vámi na obrazovce rozvine filmové nebo sportovní drama a zrovna váš tým vsítí branku soupeři. Dokonalý společník k některému ze 4K televizorů Hisense! Hlasujte pro svého favorita v jedné ze zveřejněných Hisense sestav podzimu.

Ať už sledujete na své TV film, zprávy, sportovní přenosy nebo hrajete hry, svůj zážitek povýšíte s tímto soundbarem na úplně novou úroveň.  Soundbar s 3.1 kanálovým zvukem a s celkem sedmi reproduktory podporuje nejvyspělejší audio technologií Dolby Atmos. Doslova vás zabalí do prostorového zvuku, a to i shora. Samostatný aktivní subwoofer se pak v obýváku postará o hluboké basy. Akustický kinozážitek s celkovým výkonem 300 W vás rozhodně postaví na nohy! Právě takový soundbar teď můžete vyhrát v HISENSE SESTAVÁCH PODZIMU!

 

Dolby Atmos Surround Sound

Technologie Dolby Atmos se zvukovým formátem True HD i Dolby Digital představuje ten nejvyšší zvukový standard a zaručuje plnohodnotný kinozážitek.  I když budete sedět před svou TV kdekoliv ve svém obýváku, se soundbarem Hisense HS312si budete připadat jako v kině nebo na stadionu. Bohatý, jasný a hluboký zvuk, přicházející z celého prostoru kolem, vás doslova obalí.

 

Díky šesti reproduktorům, vestavěným do kompaktníhosoundbaru v úhledném minimalistickém designu, přichází zvuk nejen zepředu a z virtualizovaných zadních a bočních reproduktorů, ale dokonce i shora. S dokonale prostorovým akustickým vjemem se ocitnete přímo uprostřed filmové nebo sportovní akce a ta vás naprosto vtáhne do děje.

 

Samostatný subwoofer

O hlubší zvukový profil a silné basy se pak postará samostatný bezdrátový subwoofer s dalším reproduktorem, velkým tělem a membránou, která dá do pohybu dostatečně velkou masu vzduchu a zvuku dodá potřebnou hloubku. Široký zvukový rozsah zaručí kvalitní zvuk nejen ve středních polohách, ale věrně podá i basy.

 

Film, hudba, sport, zprávy a noční režim

Dohromady tak získáte úctyhodný výkon 300 W (soundbar 180W, subwoofer 120 W). Výkon, který vás rozhodně zvedne z křesla, když se díváte na přenos z koncertu nebo se nečekaně rozvine filmové drama. Sestavu ale skvěle využijete i při poslechu hudby nebo zpráv, a to i v tichém režimu.

 

Těchto pět módů (sport, film, hudba, zpravodajství, noční režim) si totiž můžete navolit, aby byla modulace zvuku naprosto ideální. Tedy abyste podle situace více zapojili basy, posílili okolní zvuky a dialogy nebo potlačili špičky hlasitosti při sledování TV v noci.

 

Díky vestavěnému Bluetooth můžete audio sestavu využít i pro pohlcující zvuk při přímém přehrávání obsahu z tabletu, mobilu či počítače.

 

O dokonalé propojení se postará dvojice vestavěných HDMI vstupů a širokopásmový HDMI výstup s podporou přenosu obrazu v 4K rozlišení. K televizoru ale můžete připojit soundbar jednodušei bezdrátově pomocí Bluetooth. Soundbar můžete postavit na TV stolek před televizor, vložit na poličku nábytkové sestavy pro domácí multimédia nebo upevnit na zeď pod nainstalovanou TV. Subwoofer pak umístíte podle vlastních preferencí až 10 m od TV – takový je dosah integrovaného Bluetooth.

cz.hisense.com


Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.

Děkujeme za spolupráci, tým fotbalunas.cz

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Ostatní čtou