HISENSE SESTAVY PODZIMU – Hlasujte pro své favority! A nadále nám můžete zasílat tipy na hráče

0

Neváhejte a podporujte svého favorita v anketě o hráče fotbalového podzimu. V několika desítkách soutěží jsme totiž zveřejnili top jedenáctky podzimní části fotbalového ročníku - HISENSE SESTAVY PODZIMU! Hlasování je dlouhodobou záležitostí, přesto může rozhodnout každý hlas, tak hlasování neodkládejte a podporujte svého favorita pravidelně. Trojice výherců s nejvíce hlasy se může těšit na hodnotné ceny od partnera ankety Hisense!

Neregistrovaní uživatelé mohou hlasovat jednou za čtyři hodiny, ale po snadné registraci na našich stránkách dostáváte možnost hlasovat každou hodinu. O tom, kdo se stane hráčem podzimu, můžete rozhodovat do 20. ledna 2024.

 

A pozor, ve hře pro vítěze jsou ceny od Hisense! Vítěz z TOP 11 vítězných hráčů s největším počtem hlasů ze všech sestav podzimu se může od Hisense těšit na novou nadupanou televizi Smart QLED 50E7HQ. Druhý hráč pak získá soundbar HS312 a na třetího vítěze další sestavy podzimu čeká tyčový vysavač HVC6264BK.

 

Do tvorby sestav podzimu se zapojili i naši čtenáři, kteří nám posílali své nominace. Ale tipy na sestavy podzimu přijímáme i nadále. Protože nemáme redaktory ve všech soutěžích, pokud máte o neobsazené soutěži přehled, neváhejte a vytvořte sestavu podzimu dané soutěže právě vy! Pošlete nám vaše TOP 11 na email, do předmětu mailu napište "Sestava podzimu" + o jakou soutěž jde. Dále hráče a jejich posty, které do ideální sestavy podzimu nominujete a krátké zdůvodnění, proč by si právě tito hráči zasloužili být v nejlepší jedenáctce celé soutěže. Nebo sestavy podzimu vložte SEM.


Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.

Děkujeme za spolupráci, tým fotbalunas.cz

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Ostatní čtou