SBÍRKA pro TJ Lokomotivu Česká Lípa

0

15. února 2023 informovali zástupci TJ Lokomotiva Česká Lípa na svých sociálních sítích, že v noci zasahovali hasiči u požáru jejich areálu, kde hořela budova Lokomotivy. Bohužel, dotčena byla i část fotbalového oddílu, což přináší škody v desítkách tisíc korun. Celkové škody požáru jsou však výrazně vyšší. S ohledem na velikou vlnu solidarity se zástupci klubu rozhodli k uspořádání sbírky pro obnovu zázemí a sportovních pomůcek.

"Vážení lokoťáci, rodiče i kamarádi, vinou založeného požáru v areálu Lokotky s celkovou škodou kolem milionu korun bohužel vyhořelo i naše fotbalové zázemí, v němž jsme měli drtivou většinu tréninkových pomůcek pro mládež, sekačku na trávu a další. Škody našeho oddílu dosahují vyšších desítek tisíc korun, které už bohužel téměř jistě neuvidíme. 

 

S ohledem na vlnu solidarity jsme se rozhodli založit transparentní účet 6505865349/0800, na jehož konto můžete přispívat libovolnou částkou. Všechny darované peníze poputují výhradně na ztracenou fotbalovou výbavu našich mladých fotbalistů a fotbalistek.

 

Jsme velmi vděčni za jakoukoliv finanční pomoc! Transparentnost se projeví během několika dní, transakce jsou vidět všechny. Všem moc děkujeme!", zní z českolipského klubu.

 

Za redakci fotbalunas.cz držíme palce k výběru co největšího finančního obnosu k pokrytí způsobených škod. V GALERII si můžete prohlédnout nejen rozsah škod způsobených požárem, ale také QR kód k transparentnímu účtu, kam je možné zaslat finanční příspěvky.


Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.

Děkujeme za spolupráci, tým fotbalunas.cz

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Ostatní čtou