ZLÝ MUŽ PODZIMU: Kdo nasbíral nejvíce karet?

0

Koho rozhodčí v uplynulém fotbalovém podzimu nejvíce napomínali? Prošli jsme soutěže, které na fotbalunas.cz sledujeme, tedy od nejvyšší soutěže České republiky až po IV. třídy a výsledkem je unikátní žebříček zlých mužů českého fotbalu!

 

NEJTRESTANĚJŠÍ HRÁČI ROKU

JAK JSME SESTAVILI ŽEBŘÍČEK: Za obdrženou žlutou kartu byl hráči přiřazen jeden trestný bod, za červenou kartu pak body dva.

 

Nejhůře z tohoto hodnocení vyšli dva hráči se shodnou bilancí jedenácti žlutých a dvou červených karet: Aleš Čížek, hrající plzeňskou I.A třídu za tým TJ Start Luby a Matěj Hendrych, který tento počet karet nastřádal v okresním přeboru Louny v dresu Soběchleb.

 

Přidáváme také přehled hráčů, kteří se na podzim nechali hned třikrát vyloučit a dále souhrn hráčů s nejvíce žlutými napomenutími. 

 

Pořadí hříšníků najdete v galerii.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Žebříček TOP 300 nejlepších střelců podzimu


Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.

Děkujeme za spolupráci, tým fotbalunas.cz

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Ostatní čtou