HVĚZDY V PRALESE: Petr Švancara se s fotbalovým podzimem rozloučil hattrickem

0

Dříve bavili diváky na velkých stadionech v nejvyšších soutěžích. Nyní, po vrcholu kariéry, se dále udržují v kondici a na různých úrovních si stále chodí kopnout. Nebo jde o známé osobnosti, ať už zpěváky či moderátory. Několik desítek známých jmen na fotbalunas.cz sledujeme. Komu se nejvíce dařilo o uplynulém víkendu?

Petr Švancara nastupoval na podzim za Střelice v I.B třídě Jihomoravského kraje a v posledním utkání se blýskl při remíze 3:3 na šatovské půdě hattrickem. Celkem v soutěži zatím nastřílel devět gólů.

 

Dva góly z bývalých exligistů dali Richard Kalod (Vestec) a Miroslav Slepička (Spartak Příbram). Jednou skórovali Filip Dort (Dobříš), Jiří Štajner (Nová Ves), Jaroslav Černý (Lety), Radim Holub (Dřenice), Jan Rajnoch (Jíloviště), Ladislav Volešák (Hradištko), Karel Piták (Xaverov), Zbyněk Pospěch (Mokré Lazce), Michal Pospíšil (Psáry), Martin Klein (Blučina), David Rozehnal (Kožušany), Milan Černý (Kosoř). Václav Koloušek a Martin Jiránek (oba Červené Janovice) přispěli týmu góly k vysoké výhře 9:1 nad Sedlecem. Jejich tým ale čeká ještě perné jaro v boji o postup do I.B - stejně jako ony totiž mají v tabulce i týmy Suchdola a Paběnic. David Lafata (Olešník) se také jednou gólově prosadil.

 

A kteří další z bývalých známých hráčů si chodí zahrát? Mario Holka najdete v Rajhradicích (I.A třída), Tomáše Hořavu v Radějově, Luboš Loučka hájí barvy Černolic a třeba Zdeněk Šenkeřík je členem týmu v Mratíně.


Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.

Děkujeme za spolupráci, tým fotbalunas.cz

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Ostatní čtou