NEJ VÍKENDU: Hranice dvaceti branek tentokrát odolala při největším debaklu jen tak tak

0

Co zajímavého se událo o víkendu na fotbalové mapě České republiky? Máme za sebou další stovky a stovky zápasů, na fotbalunas.cz vám z těchto duelů servírujeme to nejzajímavější! Kdo je za víkend králem střelců republiky a kde odcházeli hráči s ostudou?

DIVOČINA  VÍKENDU - 17 karet

Zápas Předboje se Sokolem Škvorec byl ve III. třídě velmi vypjatý. Domácí nakonec vyhráli 4:1, ale sudí Bubanec tasil hned 17 karet – dvě červené a patnáct žlutých…

DEBAKLY VÍKENDU

Doma: TJ Dynamo Javorník - Lipová-lázně (Jeseník, OP) 19:0

Venku: TJ Krásný Dvůr - TJ Baník Buškovice (Louny, OP) 0:12

NÁVŠTĚVA VÍKENDU - 751 DIVÁKŮ V ČFL

Do této rubriky zařazujeme soutěže od třetí ligy níže a tak není divu, že se také konečně dostalo na Viktorku Žižkov! Byť ale návštěva 751 diváků není nic, co by připomínalo někdejší zlaté časy tohoto klubu…

STŘELCI VÍKENDU - 7 BRANEK

Vojtěch Fedra při výhře Sloupu v Kotvrdovicích nasázel sedm branek (Blansko III. třída), stejnou porcí přispěl Tomáš Bárta Pěnčínu při výhře 8:0 (I.A třída, Liberec). Fotbalový víkend tak měl v České republice dva střelecké krále.

PŘESTŘELKY A OBRATY VÍKENDU

Vyrovnání díky brankám z 89. a 90. minuty

Křenice ukázaly, proč se nevzdávat. I přes hattrick domácího Skřivana prohrávaly Křenice s hosty z Doubku chviličku před koncem 3:5. Pak se ale trefil v 89. minutě Vrtiška a v 90. minutě Doubek nepohlídal ani Skřivana, který tak vyrovnal na konečných 5:5

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.