HVĚZDY V PRALESE: Spoluhráči z Vigantic. Gól dal Baroš i Bolf

0

Dříve bavili diváky na velkých stadionech v nejvyšších soutěžích. Nyní, po vrcholu kariéry, se dále udržují v kondici a na různých úrovních si stále chodí kopnout. Nebo jde o známé osobnosti, ať už zpěváky či moderátory. Několik desítek známých jmen na fotbalunas.cz sledujeme. Komu se nejvíce dařilo o uplynulém víkendu?

Králem exligových hráčů, kteří nyní působí v nižší soutěži, se stal tentokrát Miroslav Slepička. Ten sbíral ligové starty v Liberci, Spartě či Příbrami. Nyní přispěl Spartaku Příbram v krajském přeboru hattrickem! Celkem se v sezóně trefil devětkrát a atakuje pozici nejlepšího střelce soutěže.

 

Po dvou gólech dali Petr Pavlík (Zásmuky, OP Kolín), Filip Dort (Dobříš, I.B), Zbyněk Pospěch (Mokré Lazce, I.A), Milan Černý (Kosoř, I.A) a Michal Ordoš (Zborovice, I.A).

 

A z branky se radovali také Lukáš Zelenka (Mratín, OP), Pavel Simr (MS Brno, KP), Miroslav Matušovič (Havířov B, OP), Tomáš Polách (Vilémovice, I.A), René Bolf a Milan Baroš (Vigantice. I.A), Jan Koller (Smetanova Lhota, OP Písek), Jaroslav Černý (Lety, I.B), Tomáš Janíček (Veselá, I.B), Pavel Mezlík (Velké Meziříčí C, III. třída), Radim Holub (Dřenice, OP), Tomáš Okleštěk, Jan Šimák (Lom, Divize A) a Filip Hološko (Úvaly, I.A).

 

Petr Švancara (Střelice) nebo David Lafata (Olešník) se tentokrát gólově neprosadili, zato obdrželi žlutou kartu. Za Černolice pak nastupuje sparťanský asistent trenéra Luboš Loučka, nynější televizní expert Jan Rajnoch zase patří do sestavy Jíloviště.


Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.

Děkujeme za spolupráci, tým fotbalunas.cz

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Ostatní čtou