NEJ VÍKENDU: Rozhodčí musel krotit hráče udělením šesti červených karet

0

Co zajímavého se událo o víkendu na fotbalové mapě České republiky? Máme za sebou další stovky a stovky zápasů, na fotbalunas.cz vám z těchto duelů servírujeme to nejzajímavější! Kdo je za víkend králem střelců republiky a kde odcházeli hráči s ostudou?

DEBAKLY VÍKENDU

Doma: FK Rašovice - Tatran Klášterecká Jeseň 23:0

Venku: TJ Jiskra Horní Maršov - TJ Spartak Pilníkov 0:14

 

STŘELEC VÍKENDU - 10 BRANEK

Vyrovnaný rekord fotbalového ročníku má na svědomí ONDŘEJ ŠTĚPÁN z Miskovic. Ve IV. třídě Kutné Hory jeho tým vyhrál 14:2 a rovnými deseti góly se na tom podílel právě Štěpán.

 

NÁVŠTĚVA VÍKENDU - 720 DIVÁKŮ V ČFL

Ano, máte pravdu, v případě ČFL nejde o žádný "prales". Západočeské derby mezi Sokolovem a Vary ale přílákalo o víkendu nejvyšší návštěvu z neprofesionálních soutěží ČR, přes sedm set fanoušků.

 

(NE)OTOČKA VÍKENDU 

Třicítka diváků tohoto utkání se nenudila. Pokud tedy někteří z fandů domácího týmu neodešli poté, co Tochovice B prohrávaly v 17. minutě už 0:5! Rosovice ale utkání v klidu nedohrály, nechaly si domácí dostat na dostřel jediné branky a zápas nakonec skončil 5:6

 

DIVOČINA  VÍKENDU - 6 ČERVENÝCH KARET 

Sudí Volf se s tím v kladenské III. třídě nepáral. Konkrétně šlo o utkání Zichovce a Stehelčevse. V 59. minutě poslal ze hřiště první dvojici kohoutů po vzájemné potyčce. V 84. minutě šel pod sprchy s červenou kartou na kontě i domácí Červenka po druhém žlutém faulu. A tři vyloučení si pak sudí schoval na prodloužení. V 93. minutě domácí Korbel fauloval, hosté opláceli a byly z toho dvě červené karty. V 95. minutě pak neudržel nervy na uzdě hostující Skořepa, nadával sudímu a vyrovnal tak počet vyloučení na 3:3. Z výhry se radovala hostující Stehelčeves. Skóre branek ale bylo o poznání umírněnější – 0:1.

4 ČERVENÉ KARTY PRO JEDEN TÝM

Dramatický průběh mělo i utkání Libavé a Drahanovic, kdy odešel s červenou kartou jeden domácí plejer a hned čtyři hosté, tři z nich za projevy nespokojenosti či vulgarity vůči rozhodčímu.


Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.

Děkujeme za spolupráci, tým fotbalunas.cz

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Ostatní čtou