A máme tu výherce soutěží za měsíc srpen! Můžete se na ceny těšit právě vy?

0

Už jste poslali své tipy na zápasy dalšího kola? Nebo jste k některému z utkání poslali fotky, hodnocení či reportáž? Děkujeme všem uživatelům, kteří na našem webu aktivně přispívají a pomáhají tak vytvářet to nejsledovanější místo, které amatérský fotbal v České republice má! Nyní jsou pro aktivní uživatele fotbalunas.cz nachystány ceny v podobě voucherů od Pivovary Lobkowicz a předplatného internetové televize Telly! Srpen je za námi a je tak na čase rozdělit první z cen!

MĚSÍČNÍ SOUTĚŽ S TELLY PRO UŽIVATELE ZASÍLAJÍCÍ OBSAH

Na tři kliknutí máte jako registrovaný uživatel na fotbalunas.cz možnost všechny informace, jako jsou fotky z utkání, reportáže nebo třeba vaše hodnocení zápasů, jednoduše sdílet s fanoušky fotbalu. Jak jsme avizovali, evidujeme všechny uživatele, kteří přispějí na fotbalunas.cz k některému zápasu, a to hned hned v několika soutěžních kategoriích. Každý měsíc vylosujeme tři výherce atraktivní ceny od Telly - a to v podobě ročního předplatného internetové televize Telly

 

SOUTĚŽNÍ KATEGORIE

Platí jednoduché pravidlo, díky kterému svojí šanci na výhru můžete snadno znásobit. Fotogalerie nebo další obsah můžete poslat z libovolného množství zápasů, které se v daném měsíci hrají kdekoliv po celé ČR. Nemusíte se tak omezovat jen na zápasy vašeho týmu. A v jakých kategoriích se můžete zapojit do soutěže?

 

Kategorie č. 1)   Pošlete na fotbalunas.cz jako registrovaný uživatel fotogalerii k zápasu 

Kategorie č. 2)   Pošlete reportáž ze zápasu 

Kategorie č. 3)   Pošlete ohlas k zápasu + Kategorie č. 4) Ohodnoťte na fotbalunas.cz jednotlivé zápasy 

 

VÝHERCI ZA MĚSÍC SRPEN

Kategorie č. 1: DOMINIK KOČÍ (fotogalerie k zápasu Jestřabí Lhota - Nučice)

Kategorie č. 2: JIŘÍ BÍLEK (reportáž ze zápasu Dolní Rožínka - Bobrová)

Kategorie č. 3: MIROSLAV MOTTL (ohodnotil utkání Strunkovice - Kamenný Újezd)

 

AKCE PRO ČTENÁŘE FOTBALUNAS.CZ - SLEVA NA TELLY

Pro čtenáře fotbalunas.cz si v Telly nachystali exkluzivní slevu ve výši 20 % - tak ji neváhejte uplatnit ZDE.

 

MĚSÍČNÍ SOUTĚŽ S TIPOVAČKOU

Vždy od úterý mohou uživatelé fotbalunas.cz tipovat výsledky nadcházejícího kola. Některým tipérům se dokonce povede odhadnout celé kolo určité soutěže bez jediného zaváhání. A právě takové odměňujeme. Každý, kdo v daném měsíci odešle bezchybný expert tip, se dostává do měsíčního slosování o voucher k odběru zboží z e-shopu Pivovarů Lobkowicz v hodnotě 1500 Kč

 

Výherce za srpen: JOSEF PAULOVIČ (bezchybný tiket)

 

Uživatelé, kteří v minulém kole odeslali v některé ze soutěží České republiky bezchybné tikety (zařazeni do soutěže k měsíci září):

Josef Králík, Miroslav Kšír, Miroslav Syrovatka, Jiří Samec, Jiří Vondrka, Marek Severa, 3x Radim Mudrik, Petr Číž, Jan Kališ,  Pavel Fryš, Karel Chovánek, Jiří Nohava, Radek Gajdosik, Dana Bendová, Roman Poborský, David Chudik, David Rychtar,  3x Jiří Klik, Vladimír Marek, Miroslav Liška, Petr Daněk, Petr Čech, Radek Devera, Vítězslav Krajčovič, Vít Hledík.

 

Prosíme výherce, ať se nám ozvou z mailu, pod kterým jsou registrováni na webu fotbalunas.cz.

 

 

 


Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.

Děkujeme za spolupráci, tým fotbalunas.cz

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Ostatní čtou