NEJ VÍKENDU: Zrodil se první šestigólový střelec sezóny!

0

I v sezóně 2022/23 budeme přinášet unikátní shrnutí fotbalových víkendů. Napříč republikou, napříč soutěžemi - to nejzajímavější!

DEBAKLY VÍKENDU

FK Meteor Praha VIII B - TJ Sokol Písnice 12:0 (I.B A Praha)

TJ Sokol Malšova Lhota - FC České Meziříčí 3:10 (I.B B Královehradecký kraj)

STŘELCI VÍKENDU - 6 BRANEK

Jan Plšek. To bude posila, říkají si nyní fanoušci Českého Meziříčí po prvním kole. Jejich tým vyhrál v Malšově Lhotě o sedm branek a Plšek se trefil šestkrát. Bude odchovanec náchodské kopané atakovat pozici nejlepšího střelce soutěže?

NÁVŠTĚVA VÍKENDU - 985 DIVÁKŮ

V Krnově první kolo proti Olympii Bruntál. Podle zápisu přilákalo bezmála tisíc fandů! Domácí ale padli 0:1.

OBRAT VÍKENDU

První povedená stíhací jízda sezóny se povedla Potštátu v přerovském okresním přeboru. Soběchleby vedly 3:1 po poločase, ještě v 59. minutě byl stav 2:5, pak ale Potštát zavelel k obratu, když stihl mezi 65. a 76. minutou vyrovnat. V prodloužení pak urval bonusový bod za výhru 6:5p.

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.