ŽEBŘÍČEK TOP 300 KANONÝRŮ SEZÓNY 2021/22: Kdo se stal nejlepším střelcem republiky?

0

Sestavili jsme žebříček nejlepších kanonýrů českých trávníků sezóny 2021/2022! Pravidelně detailně sledujeme dění od první ligy až po čtvrté třídy, ale jak najít nejlepší střelce z celé republiky? Podívejte se, jak dopadlo srovnání kanonýrů napříč všemi soutěžemi!

Abychom mohli jednotlivé soutěže České republiky a jejich kanonýry vůbec porovnat, stanovili jsme koeficienty obtížnosti dle úrovně soutěží a podle nich přesné trefy fotbalistů přepočítali do celkového žebříčku kanonýrů.

 

KOEFICIENT:

1. liga 3,1

2. liga 2,5

ČFL, MSFL 2

Divize 1,6

KP 1,4

1.A 1,2

1.B 1,1

OP 0,9

III. třída 0,8

IV. třída 0,7

 

A jaké tedy je pořadí nejlepších střelců celého ročníku 2021/2022 od 1. do 300. místa? To naleznete přehledně v galerii!

 

Stejně tak v galerii naleznete tabulku TOP 20 kanonýrů dle absolutního počtu nastřílených branek, bez úprav jednotlivými koeficienty.

 

Útočník ŠTĚPÁN KACAFÍREK, hájící barvy Sokolu Červené Janovice, byl jasným střeleckým králem České republiky. Hráč se zkušenostmi z vyšších soutěží si podmanil III. třídu okresu Kutná Hora. Nasázel neuvěřitelných 87 branek! Jedná se o nejvyšší počet od roku 2015, odkdy tuto statistiku ve fotbalunas.cz sledujeme. Škoda, že kvůli zranění Kacafírek v závěru pár zápasů vynechal, protože jinak by jistě atakoval hranici sta branek - vžďyť útočník byl rekordmanem i v našem přehledu NEJ SEZÓNY, v jediném zápase totiž nastřílel jedenáct gólů! Kacafírek ovládl náš žebříček i přes nízký koeficient III. třídy, v příští sezóně už bude Kacafírek za Janovice pálit v okresním přeboru.


Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.

Děkujeme za spolupráci, tým fotbalunas.cz

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Ostatní čtou