Tipovačka na další kolo už je otevřena. Trefíte výsledky bez jediného zaváhání?

2

Už jste poslali své tipy na zápasy dalšího kola? Děkujeme všem uživatelům, kteří na našem webu aktivně přispívají a pomáhají tak vytvářet to nejsledovanější místo, které amatérský fotbal v České republice má! Již tradičně můžete také tipovat výsledky každého kola každé soutěže v České republice. Nyní jsou pro aktivní uživatele fotbalunas.cz nachystány ceny v podobě voucherů od Pivovary Lobkowicz!

MĚSÍČNÍ SOUTĚŽ S TIPOVAČKOU

Vždy od úterý mohou uživatelé fotbalunas.cz tipovat výsledky nadcházejícího kola. Některým tipérům se dokonce povede odhadnout celé kolo určité soutěže bez jediného zaváhání. A právě takové odměňujeme. Každý, kdo v daném měsíci odešle bezchybný expert tip, se dostává do měsíčního slosování o voucher k odběru zboží z e-shopu Pivovarů Lobkowicz v hodnotě 1000 Kč!

 

Za minulý víkend si bezchybně počínala tentokrát pouze sedmička tipérů, mezi tisíci uživatelů tak prokázali výjimečný odhad Radka Slezáková, Petr Vašíček, Jiří Pužman, Ladislav Beran a Dominik Kalina, Ondřej Pondělík a Dalibor Máj.

 

DLOUHODOBÁ SOUTĚŽ O CENU V HODNOTĚ 3000 KČ PRO AKTIVNÍ UŽIVATELE

Na tři kliknutí máte jako registrovaný uživatel na fotbalunas.cz možnost všechny informace, jako jsou fotky z utkání, reportáže nebo třeba vaše hodnocení zápasů, jednoduše sdílet s fanoušky fotbalu. A pozor! Nově všechny uživatele, kteří pošlou v průběhu jara 2022 alespoň jeden příspěvek (foto, odkaz na video z youtube, reportáž, ohlas k zápasu) evidujeme a po konci sezóny proběhne 30. června losování, kdy jeden šťastlivec získá voucher k odběru zboží z e-shopu Pivovarů Lobkowicz v hodnotě 3000 Kč!

 

Návod, jak se zaregistrovat a posílat obsah na fotbalunas.cz, najdete ZDE


Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.

Děkujeme za spolupráci, tým fotbalunas.cz

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.
23. 5. 2022 14:23
Dobrý den, v seznamu bezchybných tipérů máte chybu. Ve 3. třídě Plzeň-město.
21. 5. 2022 07:27
Dobrý den, tato amatérská tipovací soutěž je vynikající a se super cenami. Jen bych prosil o to, abych každý týden nemusel psát administrátorovi o to, aby uvolnil tipování v některé fotbalové soutěži a já si mohl tipovat svých pár ,,lig,,. Netipuji celé spektrum lig v ČR... Prosím je možné již tyto nedostatky odstranit ještě před ukončení tipovací sezóny a příště již neopakovat. Děkuji

Ostatní čtou