HVĚZDY V PRALESE: Brankář Drobný při premiéře skóroval. Fenin rozhodl zápas

0

Dříve bavili diváky na velkých stadionech v nejvyšších soutěžích. Nyní, po vrcholu kariéry, se dále udržují v kondici a na různých úrovních si stále chodí kopnout. Několik desítek známých jmen na fotbalunas.cz sledujeme. Komu se nejvíce dařilo o uplynulém víkendu?

Začněmě u trojice účastníků vydařeného EURA 2004. David Rozehnal nastupuje v I.B třídě na Olomoucku, ale prohře svých Kožušan nezabránil. Jeho kolega z reprezentačního týmu, který se představil v Portugalsku, Marek Heinz, oproti tomu slavil výhru Hodolan nad Grygovem (OP Olomouc). A Milan Baroš musel na hřišti kousat prohru 1:2 svých Vigantic.

 

Tomáš Řepka užhraje ve III. třídě Kutná Hora za Červené Janovice. A Sedlec B pomohl potopit krutým debaklem 11:0, když odehrál 74 minut. Za domácí dvakrát skóroval exsparťan Roman Bednář.

 

Nestárnoucí útočník Marek Kincl (48 let) dal dvě branky při výhře svých Zlatníků v OP Praha-západ. V I.B třídě Jihomoravského kraje se trefil při vilémovickém vítězství 5:0 i Petr Švancara.

 

Jiří Štajner se stále udržuje na vysoké úrovni soutěže a hraje divizi B za Českou Lípu, tentokrát odehrál 57 minut.

 

Karel Piták dal dvě branky v pražské I.A třídě za Xaverov Horní Počernice.

 

Martin Fenin vystřelil gólem výhru svým Řeporyjím nad týmem FK Praha 1999 v I.A sk. B Prahy.

 

Jaroslav Drobný si poprvé zachytal divizi za Jindřichův Hradec. S Doubravkou třikrát inkasoval, ale pozor! V prvním poločase dostal důvěru k provedení penalty a nezklamal.


Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.

Děkujeme za spolupráci, tým fotbalunas.cz

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Ostatní čtou