Plzeňská legenda a bývalý reprezentant skončil

0

544 soutěžních zápasů v dresu Viktorie, 25 soutěžních gólů, pět mistrovských titulů, trojnásobná účast v prestižní Lize mistrů a jedna nezapomenutelná gólová oslava. Ani jedno z těchto čísel se již nezvýší, jelikož David Limberský dnes ukončil svou bohatou kariéru. 

"Ahoj Viktoriáni, během dovolený jsem měl hodně času přemýšlet o svý budoucnosti", začal. "Moje tělo už řeklo dost a chtěl bych, abyste na mě vzpomínali v dobrým". 

 

Své působení v plzeňském celku však úplně ukončit nehodlá. "S Viktorkou se rozhodně neloučim, budu tady celej život", uvedl. 

 

Zároveň také nastínil datum jeho oficiální rozlučky na hřišti, která by se dle jeho slov mohla konat během podzimu. "Zůstanu navždy Viktoriánem", řekl Limberský na závěr pro televizi FCVP.

 

Oficiální vyjádření Davida Limberského


Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.

Děkujeme za spolupráci, tým fotbalunas.cz

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Ostatní čtou