17 minut na hřišti a vyloučení. Martin Fenin dostal červenou kartu!

1

Tak tohle se nepovedlo. Martin Fenin, který se vrátil k fotbalu v dresu Řeporyjí, hrajících pražskou I.A třídu, nastoupil podruhé v sezóně jako střídající hráč. Branku nedal, zato viděl červenou kartu! Co se stalo?

Martin Fenin se rozhodl po návratu k fotbalu hájit dres pražských Řeporyjí. V minulém kole nastoupil proti Zbraslavi na půlhodinu, tentokrát na půdě Slivence hrát původně vůbec neměl. "Do zápasu nenastoupím, abych mohl příští týden nastoupit doma v základní sestavě," předesílal na svém instagramu. Možná lituje, že u toho nakonec nezůstalo a v 70. minutě se vydal proti Slivenci na hřišti.

K bodům týmu totiž nepomohl a navíc byl vyloučen! "Prudké vražení do soupeře oběma rukama v přerušené hře do oblasti hrudníku" - tak zní popis Feninova přestupku, za který ho zkušený sudí Chrenko poslal pod sprchy. „Celé mi to přijde hrozně moc smutné. Nebudete tomu věřit, ale je to moje první červená karta v kariéře. Já jsem prostě svoji první červenou obdržel v utkání proti Slivenci. Nevím, zda se mám smát nebo brečet,“ řekl pro web eXtra.cz. Situaci popsal tak, že po faulu se do něj jeden ze soupeřů vulgárně pustil a strčil do něj, tak mu to stejnou mincí vrátil, červená podle něj byla velmi přísná.

Fenin teď bude čekat, jaký trest mu vyměří disciplinární komise, každopádně na příští domácí start, na který se tak těšil, může zapomenout. "Tak tenhle zápas se mi vyloženě vyplatil," uzavřel třiatřicetiletý Fenin.

K vyloučení došlo v 87. minutě za stavu 3:1, utkání nakonec Slivenec vyhrál 5:2. Za domácí se zaskvěl další exligový gráč, Peter Grajciar, který dal dvě branky.