Hledáme posily do redaktorského týmu fotbalunas.cz!

0

 

Přidejte se mezi redaktory webu fotbalunas.cz a informujte v příští sezóně o podrobnostech ze soutěží amatérského fotbalu v České republice!

Máš přehled o konkrétní soutěži, o které jsme na fotbalunas.cz v uplynulé sezóně neinformovali a nepřinášeli z ní podrobné články, reportáže či rozhovory? Ovládáš český jazyk, baví tě tvůrčí práce a nebojíš se jednat s lidmi? Tak hledáme právě Tebe!

 

Že nemáš s novinařinou žádné zkušenosti a zdráháš se nám kvůli tomu ozvat? Zbytečně – se vším novým zájemcům poradíme. Důležitá je chuť vzít si informování z dané soutěže za své a poskytovat hráčům a fanouškům soutěže ty nejlepší informace v republice. Spravuješ například webovou stránku některého z klubů, kam již nyní píšeš reporty? Tak jsi ideální kandidát…

 

Jak tedy psaní pro fotbalunas.cz probíhá? Redaktor dostává do správy kompletní jím vybranou soutěž, s týmy soutěže pak naváže kontakt a najde spolehlivé "informátory", se kterými bude ohledně informací z daného týmu komunikovat. Pro zájemce máme i kompletně připravené podklady k soutěžím, ve kterých jsme již navázali kontakty a ty tak budeš moci začít rovnou psát a informovat o soutěži!

 

Pozice redaktora je honorována a je vhodná jako přivýdělek.

 

O pozici redaktora se můžete přihlásit vyplněním formuláře, na který se dostaneš kliknutím na tuto větu.

 

Pokud by Tě zajímaly další informace, můžeš nám napsat na redakce@fotbalunas.cz.

 

Rádi Tě uvítáme v našem týmu! 

 

Fotbalunas.cz – měníme tvář českého fotbalu!


Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.

Děkujeme za spolupráci, tým fotbalunas.cz

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Ostatní čtou