Cena fair play pro Humpolec a Pelhřimov

0

Fotbalová asociace České republiky​ uspořádala 6. ledna 2019 v Praze již 17. Galavečer Grassroots fotbalu, kterého se zúčastnili zástupci A.F.C. Humpolec a FK Pelhřimov, kteří společně převzali Grassroots cenu fair play za nejlepší charitativní počin v roce 2018.

Toto ocenění bylo oběma klubům uděleno za charitativní akci ve prospěch dětského oddělení nemocnice v Pelhřimově, která se uskutečnila v dubnu 2018 a vyvrcholila předáním výtěžku před mistrovským utkáním mezi oběma kluby hraném na hřišti v Pelhřimově 22. dubna 2018. Při této akci, do které se zapojili hráči i fanoušci obou klubů a někteří z jejich sponzorů, bylo vybráno kromě velkého množství hraček a dětských her také v součtu téměř 30.000 Kč, které byly použity na nákup dětských rehabilitačních podložek.

 

Výše zmíněný počin se dostal i do nominace na Cenu fair play fotbalu, kterou pořádá FAČR ve spolupráci s Českým klubem fair play.


Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.

Děkujeme za spolupráci, tým fotbalunas.cz

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Ostatní čtou