FOTOSERIÁL: Život na střídačce

0

Každý trenér má svou vlastní filozofii a určité metody, kterými se prezentuje a kterými vede tým. Jeden je nemilosrdný a po každém tréninku celý tým lapá po dechu, jiný se zas vyžívá v tataráčcích. Pojďte se podívat na sbírku fotografií koučů, kterou jsme si pro vás připravili!

Za postranní čárou by člověk občas takříkajíc vypěnil, když vidí, co jeho svěřenci předvádějí, a sám nemůže do dění na hřišti zasáhnout. Každý týden poctivě připravují taktiku na nadcházející soutěžní zápas a analyzují silné a slabé stránky soupeře. Dámy a pánové, představujeme vám ty nejpovolanější, trenéry!

 

Našli jste na našem webu další fotky trenérů, jsou vaši kouči něčím specifičtí? Pochlubte se nám a pošlete je na mail info@fotbalunas.cz.

 

FOTOSERIÁLY PODZIM 2018

FOTOSERIÁL: Nejlepší momentky fotbalového podzimu

FOTOSERIÁL: Očima fanynek

FOTOSERIÁL: Emoce na pochodu

FOTOSERIÁL: Těžká práce gólmanů

FOTOSERIÁL: Vesnická pohoda

FOTOSERIÁL: Ženy s píšťalkou

FOTOSERIÁL: Fotbal někdy bolí

FOTOSERIÁL: Život ve skluzu

FOTOSERIÁL: Zvířecí mazlíčci

FOTOSERIÁL: Gólová radost

FOTOSERIÁL: Dvanáctý hráč

FOTOSERIÁL: Pánové rozhodčí


Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.

Děkujeme za spolupráci, tým fotbalunas.cz

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Ostatní čtou