FOTO KP mladší dorost: Šumavan Vimperk - Čtyři Dvory 4:1 (2:0)

branky: 18' Matoušek (p), 30', 58' Benda, 68' Bašta

sestava: Svěchota - Hejtmánek, Chalupa, Matoušek, Bašta - Potůček, Kubačka, Novotný, Švarc - Chvosta, Tóth

střídali: Benda, Schettini, Štěpánek

trenéři: Lukáš Sýs, Ondřej Málek

Hodnocení trenérů Vimperka: ,,Do zápasu jsme šli bez dvou hráčů základní sestavy, bez zraněného Lukáše Sýse a omluveného Honzi Vavříka, který si po domluvě plnil hokejové povinnosti. Tušil jsme, že nás čeká úplně jiné utkání než minulý týden v Blatné. Kluci k zápasu přistoupili velmi zodpovědně a od začátku utkání jsme byli o něco lepším týmem. Jen díky vynikajícím zákrokům hostujícího brankáře bylo skóre při odchodu do kabin o poločase, ,,jen'' 2:0. Ve druhém poločase jsme pokračovali v tlaku a hostující brankář opět čaroval. Za stavu 4:0, hosté snížili, když se naše obrana nevysunula po rohovém kopu hostujiciho týmu. Celkové skóre tak bylo 4:1 v náš prospěch. Jsme velmi rádi, že se nám opět potvrdilo, ze je jedno, kdo nastoupí do utkání od začátku a kdo až v průběhu, kluci jsou na tom výkonnostně podobně a to dělá náš tým ještě silnějším . Dnes si zaslouží pochvalu všichni kluci od brankáře až po útočníky. Nejlepším hráčem jsme dnes vybrali Honzu ,,lasičku'' Baštu, který odehrál jedno ze svých nejlepších utkání. Příští týden jedeme na hřiště Slavie ČB, kde budeme chtít na dnešní výkon navázat.''

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.