Známe další výherce cen za úspěšné tipy! Zařaďte se mezi ně i vy, odešlete svůj tiket už nyní

0

Tipujete na Fotbalunas.cz výsledky zápasů? Tak máte šanci vyhrát ceny od SportFotbal.cz! Vouchery do největší fotbalové speciálky rozdělujeme po každém hracím víkendu. Stačí odhadnout všechny zápasy soutěže a jste ve hře. Již nyní můžete tipovat na následující víkend - čím dříve vaše tipy odešlete, tím větší šanci na výhru máte!

Fotbalový víkend 4. 11. - 5. 11. 

 

Stejně jako minule, ani tentokrát se nepodařilo žádnému ze stovek tipérů na fotbalunas.cz bezchybně odhadnout výsledky soutěží, které v jednom kole nabízejí osm nebo devět zápasů. Výherci se tak opět našli mezi "sedmizápasovými" soutěžemi. A záleželo opět na rychlosti odeslání tipů. Zisk první ceny od SportFotbal.cz může slavit Antonín Marčaník, ve stejné soutěži se navíc zadařilo i Václavu Likešovi, který bere třetí cenu. Mezi ně se vklínil Jiří Polák, který bezchybně natipoval opavský okresní přebor.

 

Bezchybných tipérů se ale našlo o víkendu více, vše pečlivě evidujeme a aktuální statistiky všech tipérů můžete sledovat v sekci TIP LIGA.

 

1. CENA – VOUCHER NA ODBĚR ZBOŽÍ V HODNOTĚ 500 Kč 

Antonín MarčaníkÚstecký | 1.A třída sk. A, datum a čas vložení na Fotbalunas.cz - 31. 10., 7:15

 

2. CENA – VOUCHER NA ODBĚR ZBOŽÍ V HODNOTĚ 300 Kč 

Jiří PolákOpava | Okresní přebor, datum a čas vložení na Fotbalunas.cz - 31. 10., 8:34

 

3. CENA – VOUCHER NA ODBĚR ZBOŽÍ V HODNOTĚ 200 Kč 

Václav LikešÚstecký | 1.A třída sk. A, datum a čas vložení na Fotbalunas.cz - 31. 10., 9:23

 

 

Prosíme výherce, ať nás kontaktují na info@fotbalunas.cz z emailu, který použili při registraci. 

 

Tipování se otevírá zpravidla na přelomu pondělí a úterý. O ceny hrajeme až do konce sezóny a nejlepší trojice tipérů se vždy může těšit na ceny v podobě voucherů od SportFotbal.cz

 

PRAVIDLA 

Jak vyhrát? Podmínky jsou jednoduché. Vouchery v hodnotě 500 Kč, 300 Kč a 200 Kč do kamenné prodejny nebo fotbalového e-shopu SportFotbal.cz získají za každé kolo tři registrovaní uživatelé, kteří uhodnou nejlepší bezchybný tiket – tedy správně natipují výsledky celého kola soutěže s nejvíce zápasy. 

 

V případě více stoprocentně úspěšných tipérů se stejným počtem zápasů bude rozhodovat rychlejší čas vložení tipů na web Fotbalunas.cz. Jednotlivé vouchery lze navíc sčítat – nejlepší a nejúspěšnější tipéři si tak postupně na Fotbalunas.cz mohou "vytipovat" například kopačky dle vlastního výběru. 

 

Více o SportFotbal.cz a soutěži o tři vouchery se dozvíte V TOMTO ČLÁNKU.

 

PŘEDCHOZÍ VÝHERCI

František Procházka, Jiří Jetmar, Josef Paulovič

Petr Vraštil, Pavel Pícha, Venca Likeš

Jiří Hanuš, Barbora Douchová, Miroslav Černý

Petr Vraštil, Marek Kracmer, Tomáš Křivský

Filip Socha, René Seidler, Jan Špínka

Jiří Jetmar, Václav Likeš, Ondřej Hanzlík


Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.

Děkujeme za spolupráci, tým fotbalunas.cz

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Ostatní čtou