Z výher se raduje další trojice bezchybných tipérů. Soutěžte i vy, tipovat můžete už nyní!

0

 

Tipujete na Fotbalunas.cz výsledky zápasů? Tak máte šanci vyhrát ceny od SportFotbal.cz! Vouchery do největší fotbalové speciálky rozdělujeme po každém hracím víkendu. Stačí odhadnout všechny zápasy soutěže a jste ve hře. Již nyní můžete tipovat na následující víkend - čím dříve vaše tipy odešlete, tím větší šanci na výhru máte!

Fotbalový víkend 21. 10. - 22. 10. 

 

Kdepak, na Kolínsku se evidentně rodí výborní tipéři, protože už potřetí v řadě se mezi trojici výherců probojoval v rámci celé republiky zástupce z OP Kolín! O minulém víkendu neuhodl nikdo ani celou ČFL, která nabízí v rámci jednoho kola hned devět zápasů, nikdo neuspěl bez ztráty kytičky ani v osmizápasových soutěžích, i když k tomu bylo v několika případech velice blízko. Radovat se tak můžou tipéři, kteří odhadli správně sedm zápasů a pospíšili si s odesláním tipů co nejdříve po spuštění článků ExpertTip!

 

Bezchybných tipérů se našlo o víkendu více, vše pečlivě evidujeme a aktuální statistiky všech tipérů můžete vidět v sekci TIP LIGA.

 

1. CENA – VOUCHER NA ODBĚR ZBOŽÍ V HODNOTĚ 500 Kč 

FILIP SOCHAPlzeň - Sever | Okresní přebor, datum a čas vložení na Fotbalunas.cz - 17. 10., 7:27

 

2. CENA – VOUCHER NA ODBĚR ZBOŽÍ V HODNOTĚ 300 Kč 

RENÉ SEIDLERMoravskoslezský kraj | 1.B třída sk. D, datum a čas vložení na Fotbalunas.cz - 17. 10., 15:05

 

3. CENA – VOUCHER NA ODBĚR ZBOŽÍ V HODNOTĚ 200 Kč 

JAN ŠPINKAKolín | Okresní přebor, datum a čas vložení na Fotbalunas.cz - 18. 10., 7:07

 

 

Prosíme výherce, ať nás kontaktují na info@fotbalunas.cz z emailu, který použili při registraci. 

 

Tipování se otevírá zpravidla na přelomu pondělí a úterý. O ceny hrajeme až do konce sezóny a nejlepší trojice tipérů se vždy může těšit na ceny v podobě voucherů od SportFotbal.cz

 

PRAVIDLA 

Jak vyhrát? Podmínky jsou jednoduché. Vouchery v hodnotě 500 Kč, 300 Kč a 200 Kč do kamenné prodejny nebo fotbalového e-shopu SportFotbal.cz získají za každé kolo tři registrovaní uživatelé, kteří uhodnou nejlepší bezchybný tiket – tedy správně natipují výsledky celého kola soutěže s nejvíce zápasy. 

 

V případě více stoprocentně úspěšných tipérů se stejným počtem zápasů bude rozhodovat rychlejší čas vložení tipů na web Fotbalunas.cz. Jednotlivé vouchery lze navíc sčítat – nejlepší a nejúspěšnější tipéři si tak postupně na Fotbalunas.cz mohou "vytipovat" například kopačky dle vlastního výběru. 

 

Více o SportFotbal.cz a soutěži o tři vouchery se dozvíte V TOMTO ČLÁNKU.

 

PŘEDCHOZÍ VÝHERCI

František Procházka, Jiří Letmar, Josef Paulovič

Petr VraštilPavel PíchaVenca Likeš

Jiří Hanuš, Barbora Douchová, Miroslav Černý

Petr Vraštil, Marek KracmerTomáš Křivský

 


Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.

Děkujeme za spolupráci, tým fotbalunas.cz

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Ostatní čtou