Blaník Strunkovice přivítá v MEXICO aréně na úvod třetí Roudné

0

Blaník Strunkovice přezimoval na prvním místě tabulky I.A třídy skupiny A.

Na to jak jsou Strunkovičtí připraveni na jarní část se ptal přispěvatel webu Ladislav Beran vedoucího oddílu a dlouholeté legendy klubu Miroslava Mottla.

 

Jaká byla příprava, jak se dařilo v přípravných zápasech a na co jste se v přípravě zaměřili?

Blaník po výborných výsledcích v podzimní části I. A třídy, kterou absolvoval bez porážky a ztratil pouze 4 body za 2 remízy, připravil s trenéry poměrně specifickou zimní přípravu. Kratší ale s důrazem na intenzitu tréninku, proloženou čtyřdenním soustředěním. Také bylo rozhodnuto snížit počet přátelských zimních zápasů s ohledem na terény a možná zranění. Sehráli jsme proto pouze zápas v Písku na umělé trávě s Týnem,na Hluboké s týmem Sezimovo Ústí a generálka nás čeká v Lišově. Kádr Blaníku je stabilizovaný, ovšem stále úzký.

Jsou od podzimu nějaké změny v kádru?

Do kádru Přišel Karel Pícha z Olešníka, ale doléčuje stále zranění a zapojil se Radek Černý z B-týmu Blaníku. V hledáčku máme ještě 2 hráče, ale je předčasné o tom hovořit. Atmosféra v týmu před jarní částí je dobrá. Do jarní části jdeme z prvního místa se všichni moc těší, včetně našich vynikajících fanoušků, všichni si také přejí,aby zápasy měli svou úroveň. To přijde již za týden, kdy doma hostíme třetí tým tabulky. Zvu všechny na zahájení jara 26. března proti Roudnému, které je stále největší favorit na postup a tento zápas hodně napoví.

Je nějaký cíl pro jaro a tím i pro druhou část celé soutěže?

V Blaníku nevypisujeme nějaké konkrétní cíle na umístění, na hráče a trenéry není vyvíjen žádný tlak. Všichni se shodujeme v jedné věci. Tak vysoko jsme jako klub nikdy nehráli, mužstvo je dobře poskládané, hráči jsou na jedné lodi s náročným trenérem, za což mu chci i zde poděkovat, stejně jako jeho asistentům. Na závěr ještě jednou zvu všechny fanoušky, nejen Blaníku na neděli 26. 3. v 15:00 do Mexicoarény na první mistrovský zápas jara a jak jsem řekl, bude to hned na úvod soupeř jak břitva.

 

 

Zaslal: Ladislav Beran

Štítky

Aktuality z klubu TJ Blaník Strunkovice Jihočeský | 1.A třída sk. A

Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.

Děkujeme za spolupráci, tým fotbalunas.cz

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.