FOTO: OP žáků na okrese Prachatice má odvetnou část

0
Tatran přivítal soupeře, kterému měl co oplácet a tak zápas měl ze strany domácích dobrý náboj.

Tatran Volary - Nebahovy 4:2 (2:0)

Domácí žáci získali od úvodních minut převahu a v 9. minutě ji zužitkoval Vu Anh Duc. Tím se žáci volarských uklidnili a diktovali tempo. Nebahovští hráli dobře a zejména jejich brejky byly nebezpečné. Gólman domácích Honza Tišer chytal spolehlivě a dobře, což bylo pro hráče v poli plus.  Ve 13. minutě posílá pěknou střelou do dvoubrankového vedení Tatran Zdeněk Šnelcer a byl to gól jistoty. Jen škoda, že domácí borci polevili a nechávali vyniknout hosty, ale spolehlivý Tišer do poločasu nic za záda nepustil a poločas byl pro domácí pohledem skore dobrý.

 

  Ve druhém poločase se hrál dlouho vyrovnaný boj, kdy domácí byli víc na míči, ale hosté zlepšili obranu a dlouho odolávali až do 46.  minuty, kdy napřáhl ke střele Štěpán Pěsta a jeho střelu si obránce hostí srazil do vlastní sítě. Volarští se opět nadechli a svůj výborný výkon korunoval  druhým gólem v zápase Vu Anh Duc, když krásně zakončil svou individuální akci. Tím volarští skončili střelbu a byla to škoda. V druhé části závěrečné fáze hosté v rozmezí 65. a 69. minutě se trefili Janem Fáberou dvakrát a upravili skóre. Domácímu Tišerovi vzali čisté konto, což byla škoda, neboť za svůj výkon by si nulu na kontě zasloužil. Zápas to byl dobrý a za vytrvalého deště. Volarští jsou za body rádi a vrátili tak soupeři porážku z Nebahov.

Zaslal: Ladislav Beran

Štítky

Pohárové utkání Jihočeský | Prachatice | Okresní přebor sk. A TJ Tatran Volary

Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.

Děkujeme za spolupráci, tým fotbalunas.cz

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.