Jihočeský | Prachatice | Okresní přebor sk. A - Diskuze k soutěži obecně

Zde můžete vyjádřit svoje názory a okomentovat události, které přesahují jednotlivé zápasy. Ideální místo pro delší diskuze.

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.
redakce fotbalunas.cz
Pánové, všem vám děkujeme za cennou zpětnou vazbu. Slepě jsme přebrali sestavu zaslanou na naší výzvu, zveřejněnou na hlavní stránce, a bez dalšího ji publikovali. Omlouváme se. Díky vaším komentářům jsme sestavu podzimu OP Prachatice upravili do snad již přijatelné podoby. Zároveň vás prosíme, protože se v soutěži orientujete a máte asi blízko k některým z týmů, nebojte se na fotbalunas.cz o zápasech informovat. Jako registrovaní uživatelé k tomu jednoduchou příležitost pomocí tlačítka přímo na kartě daného zápasu a zaslat nám třeba jen krátký komentář. Stejně tak můžete příště sestavit svou sestavu kola a zaslat nám ji oficiálně, budeme jen rádi za co nejvyšší zapojení uživatelů. Díky za vaše postřehy!
Ještě vás opravím, dole byl psán ve středu zálohy Lukáš Hovorka z Borové Lady a ne Václav Hovorka, který je také dobrý fotbalista, ale je to útočník a střelec.
Vašek Wimberský v sestavě podzimu za odehrané čtyři zápasy a vstřelenou jednu branku? To jako vážně?
Tato sestava je neuvěřitelný žvást, raději to smažte je to ostuda a výsměch všem hráčům v soutěži. Jeden příklad za všechny v útoku V. Wimberský za podzim odehrány 4 zápasy a vstřelil celou jednu branku !!!!! Když už se pan autor trefil aspoň do třech jmen co jsou tam oprávněne, tak z útočníka Bujoka udělal beka a z útočníka Šimčíka záložníka. Aspoň u toho Mrkvičky se trefil jak výkonama, tak postem. Viděl třeba někdy na vlastní oči hráče Mottla? Hráč co hraje středního ofenzivního záložníka a který vůbec nebrání , tak je v sestavě podzimu a navíc na pravém beku. Na brankařském postu jsou v soutěži mnohem lepší brankáři, ale to asi pan autor neví, protože podle té sestavy o soutěži moc neví. Takto by se dala rozebrat všechny jména, ani raději nebudu zjištovat kolik další hráči v sestavě odehráli zápasů, protože je to ztráta času. Tato soutěž vůbec neinformuje o zápasech, nejsou sestavy kola, prostě nic a najednou se udělá sestava podzimu, ani nevím na jakém základě, ale rozhodně ne na základě výkonů. Fotbalunas je super portal, ale podobnýma výplodama si hrozně škodí. Není lehké udělat základní jedenáctku ,ale tohle opravdu uplně mimo a místo toho aby se vytvářela motivace pro hráče se do sestavy dostat, tak po této blbosti už tu motivaci do budoucna mít nemůžou.
opravdu krásná sestava :-)
Nechci se nikoho dotknout, ale ten kdo vytvářel tuto sestavu, tak tu soutěž nejspíš vůbec nesleduje. Pánové podemnou napsali vcelku rozumné sestavy, které odpovídají tomu nejlepšímu co okres během podzimu nabídl. Já bych tam ještě přidal třeba stopera Kašpara ze Strunkovic nebo záložníka Šnajdra ze Zbytin.Každý má samozřejmě jiný názor, ale to co je vytvořeno jako oficiální nejlepší sestava podzimu je opravdu výsměch a vůbec to neodpovídá realitě. Tato soutěž vůbec o ničem neinformuje, reporty nejsou, sestavy kola nejsou a pak se z ničeho vytvoří taková s prominutím kravina.
Proč se dělá sestava, když ještě není odehráno? Jinak souhlas, tuhle sestavu dělal někdo kdo vůbec nesleduje soutěž, takže výpovědní hodnota 0. Naopak ti opravdu kvalitní hráči tam nejsou. Takže za mě Turek(mexiko) - Sura(lhenice), Štangret(husinec), Ludačka (Vitějovice), Čtvrtník (Vacov) - L. Hovorka(B. Lada), Wagner (Husinec) Svěchota (Volary), G.Bujok (Vacov) - Šimčík (mexiko), Mrkvička (Lhenice).
Ten kdo tuto sestavu vymýšlel sleduje vůbec tuto soutěž? A proč je vůbec dělaná v době kdy ještě probíhá?Co tam dělá třeba Mottl? Co Wimberský, který odehrál sotva polovinu zápasů? O dalších jménech se ani nemá cenu bavit a naopak kde je jednoznačně nejlepší stoper v soutěži Štanget z Husince? Kde je Vladan Svěchota z Volar a Lukáš Hovorka, kteří patří k absolutní špičce mezi ofenzivními hráči soutěže? Kde je Radek Doubek z Vitějovic, jeden z nejlepších fotbalistů v soutěži vůbec, kde je Kurej ze Zdíkova? A kde je brankář Strunkovic Turek a co tam dělá nejistý Tolnaj ? Tohle někdo tahal z klobouku ne? Moje 11 Turek (Strunkovice), obránci Kurej ( Zdíkov), Čtvrtník (Vacov) Štangret (Husinec), záloha Doubek (Vitějovice), Hovorka Lukáš (B. Lada) Svěchota (Volary) , útok G. Bujok (Vacov B) Šimčík (Strunkovice), Mrkvička (Lhenice)
Toto hlasovaní je o ničem, když v sestavě kola je Štefan Kurej, který tento víkend zápas vůbec nehrál. Nebyl na soupisce ani na hřišti, jak teda může být v sestavě kola ???

Rozhovory


Tabulka Z Skóre B
1 TJ Sokol Stachy 4 21:6 12
2 SK Vacov B 4 14:12 7
3 SK Čkyně B 4 12:10 6
4 TJ Vitějovice 4 10:13 4
5 FK BI STAV Nebahovy 4 10:17 4
Zobrazit celou tabulku

  Nejlepší střelci Góly
1 František Švarc 5
2 David Pek 5
3 Gustav Bujok 4
4 Tomáš Hozman 4
5 Josef Šandera 4
Zobrazit celou tabulku

Jméno ZB Ú BE
1 Jiří Vondrka 6 46% 0
2 Miroslav Turek 6 46% 0
3 Vladimír Marek 5 55% 0
4 Venca Likeš 5 38% 0
5 Alexandr Kravčenko 5 55% 0
Zobrazit celou tabulku