Fotbalový okres žáků ve Volarech pokračoval zápasem se Čkyní

0
V podmračném dopoledni a teploty kolem osmi stupňů se hrál průměrný zápas a žáci obou týmů se moc do hry nenutili.

Tatran Volary v 5. kole OP žáků hostil celek ze Čkyně.

Hrál se průměrný zápas, který mnoho fotbalu nenabídnul. Podmračené nebe a teplota spíš aprílová, než babího léta. Osm stupňů bylo znát a jako by se kluci nechtěli moc zahřát. Šancí bylo dost, ale koncovka na obou stranách byla žalostná. Oba gólmani chytali spolehlivě. V 17. minutě však podcenil gólman Tatranu Šnelcer střelu Kalianka a hosté vedli. Od tohoto okamžiku byli Čkynští lepší a získali převahu, kterou v závěru poločasu druhým gólem hostů podtrhl Kotál.

 

Druhý poločas byl ve znamení střídání gólamanů na domácí straně a Tišer svým výkonem vybízel spoluhráče k aktivní hře. Volarští se však ne a ne dostat se do hry. Byli u všeho druzí a trápili se v koncovce. Hosté byli stále aktivní, ale převahu měli domácí, jejich šance končily na gólmanovi Remešovi, který cvhytal výborně, a také na na vlastní koncovce. Mnoho rohů, dost střel, ale nic. Na straně domácích přeci jen udeřilo a v 63. minutě Z. Šnelcer snižuje. Tatran se ale k zázračné koncovce nedostal a hosté spolehlivě tři body uhráli.

 

ZASLAL: Ladislav Beran

Štítky

Pohárové utkání Jihočeský | Prachatice | Okresní přebor sk. A TJ Tatran Volary

Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.

Děkujeme za spolupráci, tým fotbalunas.cz

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.