Přátelské utkání Kunratic ukázalo hodně

0
Kunratice změřily síly s nepříjemným soupeřem z Vestce, ale bohužel jejich výkon na vítězství nestačil.

Hráči Kunratic od začátku utkání působili takovým rozpačitým dojmem, už od začátku je doprovázela častá nepřesnost přihrávek a špatná komunikace mezi hráči. Naopak Vestec byl od začátku klidnější a nedělal tolik chyb, měl lepší pohyb. Domácí dokázali s Vestcem horko těžko držet krok, většinu zápasu Vestec jasně Kunratice přehrával.

Po zhruba 20 minutách hry šli hosté do vedení a psychika domácích šla strmě dolů, zvýšil se počet nepřesností a také nevynucených chyb. Od té doby padaly góly jen do branky Kunratic. Několikrát domácí podržel brankář Valašík, který svými zákroky nedal útočníkům soupeře šanci.

Mezi velmi aktivní hráče Kunratic v prvním poločase patřili Blažek a Srb, kteří poměrně často hostující obraně přidělávali práci. Mezi velice aktivní hráče Vestce patřil bez pochyby velice zkušený Vlastimil Vidlička, který svou chytrostí a zkušeností domácí trápil.Kunratické obraně také přidělával práci útočník Matysík, který díky své rychlosti a výšce byl nepříjemným soupeřem.

První poločas Vestec vyhrál 4:0. Do druhé půle trenér domácích poslal deset čerstvých hráčů, podstatně mladší sestava měla co dělat, aby zvládala tlak hostů, kteří přidali ještě další branky. Ale Kunratičtí mladíci se nedali a po několika krásných akcích se jim podařilo vstřelit branku. A konkrétně to byl Ron, který chytře přeloboval brankáře Vestce a alespoň kosmeticky upravil skóre zápasu.