Prajzské derby skončilo podle předpokladů

0
Jelikož koronavirová krize zrušila jarní část sezóny a hřiště osiřel, tak se domluvili dva kluby z Prajzské, že si jeden "mistrovský" zápas okresního přeboru odehrají. Mělo se sice odehrát utkání ve stylu doma a venku, ale utkání ve Vřesině bylo zrušeno z důvodu nepříznivého počasí, ale odveta v Závadě již proběhla

V prvním poločase měly oba kluby několik vyložených šancí ve kterých ostrostřelci obou mužstev špatně seřídili svá mířidla a nebo je vychytali gólmani. Prvním, kdo propálil byly domácí borci ze Závady, kteří v prvním poločase otevřeli skóre a také to byl jediný zásek na pažbě z jejich strany. Následně ještě v první půli srovnala nová tvář ve vřesinském dresu.

Druhý poločas byl příliš bojovný a mnoho fotbalové krásy nepobral -což jasně dokazuje jak hráčům fotbal chybí. V poslední dvacetiminutovce nakonec hostující ekipa strhla vítězství na svou stranu, když správně zamířil Boček a to dokonce dvakrát a v poslední šanci zápasu po faulu na Martina Boháče upravoval na konečných 1:4 z penalty Vítězslav ČECH.

Štítky

Přátelské utkání Moravskoslezský | Opava | Okresní přebor TJ Vřesina TJ Sokol Závada

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.