FOTO: Ve Zbytinách se uskutečnil Memoriál Jana Tobiáše, bývalého hráče domácího fotbalového oddílu TJ Zbytiny

0
Již druhou dvacítku načal tento zajímavý turnaj, kterého se účatnili mimo domácího týmu TJ Zbytiny, celky, TJ Vitějovice, BISTAV Nebahovy a Sokol Bavorov 35+, doplněn několika mladíky a hráčkou ženského fotbalového klubu Hradiště Leonou Michalcovou.

Ve Zbytinách se týden před zahájením Okresního přeboru hrál fotbalový memoriál Jana Tobiáše.

 

  Domácí klub TJ Zbytiny a obec Zbytiny uspořádaly po jednadvacáté memoriál kamaráda a bývalého hráče. 

 

    Systém každý s každým 2x20 minut prověřil všechny týmy a týden před zahájení přeboru to byla solidní prověrka. Porci utkání odřídili ve velkém stylu matador mezi sudími okresu Miroslav Harvalík, Karel Neuman a benjamínek mezi okresními sudími Filip Muzika. Všem třem patří dík a uznání a i oni ukázali stejně jako všichni hráči, že jsou na soutěž připraveni dobře.

 

   Zápasy byly hodnotné, a když v druhém utkání přišlo dešťové osvěžení a místy i silné, turnaj nebyl nijak poznamenán, ale naopak prospělo to všem. Míč získal větší rychlost a jeho kontrola tak ukázala, jak na tom hráči jsou technicky a trochu mokrý terén prověřil fyzičku všech. Zápasy měly spád.  K vidění byly vidět krásné góly, solidní výkony hráčů, kterým dominoval pěkný výkon slečny Leony Michalcové z Bavorova, jinak hráčky ženského oddílu z Hradiště u Písku.  Perfektní klobásky, pikadory, alko i nealko pivíčko a dobrá nálada, to byl skvěle připravený turnaj, který přinesl toto pořadí.

 

 Na čtvrtém místě se umístil Sokola Bavorov35+, bronz bral domácí tým, stříbro putuje do Nebahov a zlato putuje do Vitějovic.

 

Pořadatelé ocenili rovněž výkony jednotlivců, kdy nejlepším střelcem byl vyhlášen domácí Michal Řehoř, nejlepší hráč byla hráčka bavorovského celku Leona Michalcová a nejlepší gólman Radek Medřický z Nebahov.

 

    Tak tedy poslední prověrka skončila a za týden se zahajuje okresní přebor. Zajímavostí bude, že domácí Zbytiny se opět potkají s Vitějovickými a tak si to vyzkoušeli jakoby nanečisto.

 

AUTOR: Ladislav Beran

Štítky

Turnaj více mužstev Jihočeský | Prachatice | Okresní přebor sk. A TJ Zbytiny

Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.

Děkujeme za spolupráci, tým fotbalunas.cz

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.